Szybcy i Wściekli 8: Nowi bohaterowie nadchodzą[Poznajcie szczegóły]

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell  wracają w 8 części przygód „Szybkich i Wściekłych”. Ale to nie koniec. Charlize Theron jako czarny charakter. Jakby tego było mało do ekipy dołączył syn Clinta Eastwooda, Scott, który zagra protegowanego Pana Nikt, w rolę którego wcieli się wymieniony już Kurt Russell.

Szybcy i Wściekli 8: Nowi bohaterowie nadchodzą

Sześć ekranizacji „Szybkich i Wściekłych” przy budżecie 484 milionów dolarów zarobiło w samych Stanach Zjednoczonych Ameryki blisko 937,8 miliona dolarów zaś na całym świecie adaptacja filmowa przygód twardzieli z szybkimi autami i pięknymi kobietami przyniosła  po sześciu odsłonach astronomiczną sumę 2 miliardów 380 milionów dolarów. 

Photo : Getty Images/Kevin Winte
Fot. Kevin Winter

Nikt się jednak nie spodziewał, że śmierć Paula Walkera w prawdziwym życiu przełoży się na film, a już niewielu było takich, którzy wróżyli 7 części przygód „Szybkich i Wściekłych” 6 miejsce w box office. Ostatnia część przygód 'świrów za kółkiem” zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. Film nie tylko zamknął usta krytykom i malkontentom niezbyt wymagającej fabuły, ale również pokazał, że kino akcji ma się całkiem dobrze.

Zobaczcie listę najbardziej kasowych filmów świata tutaj

Zobaczcie zwiastun ostatniej 7 części Fast&Furious:

Warto Wiedzieć!

Zdjęcia do Fast 8 ruszyły 14 marca. Filmowcy pojawią się z kamerą w Nowym Jorku, Atlancie, Rosji, na Kubie i Islandii. W ostatnim z krajów ma zostać nakręcona scena największej eksplozji w dziejach kina.

Premię ósmej części przygód „Szybkich i Wściekłych” zaplanowano na 14 kwietnia 2017 roku o czym poinformował na jednej z gali główny aktor, Vin Diesel, który wcieli się po raz kolejny w rolę Dominica Toretto.

W Polsce premiera odbędzie się 21 kwietnia 2017roku.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed