Pitbull.Niebezpieczne kobiety. Patryk Vega prezentuje pierwszy zwiastun [Zobacz]

Zwiastun filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi zaczyna się słowami „Witam dziurawce, cycki do przodu. Jesteście w szkole policji w Słupsku”. Ze względu na przekleństwa video jest dla osób pełnoletnich.

O losach kilku policjantek traktuje nowa część Pitbulla. Premiera filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety 11.11.2016. Reżyser filmu 10.08.2016 wieczorem udostępnił długo wyczekiwany trailer filmu – od razu w wersji reżyserskiej bez cenzury (VIDEO 18+):

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii „paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia… Miłość, romans, namiętność i ostre dziewczyny – to dzieje się nie tylko na wielkim ekranie!

Instagram @Tomek_oswiecinski

W filmie zobaczymy również Tomasza Oświecińskiego(Strachu) dla którego cały czas teraźniejszość wymyka się z pod kontroli.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed