Men Expert Survival Race: Podwójna dawka mocy w nowym sezonie [Patronat]

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny sezon biegów z przeszkodami Men Expert Survival Race. Nowa edycja przyniesie jeszcze więcej wyzwań i atrakcji – organizatorzy szykują m.in. rozszerzone, dwudniowe wydarzenia z większą liczbą fal, nowe przeszkody oraz rozbudowę miasteczka festiwalowego z myślą o kibicach.

_DSC7079

Sezon 2016 biegów Men Expert Survival Race niewątpliwie należał do przełomowych w historii wydarzenia – na biegi we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Poznaniu zarejestrowało się łącznie prawie 14 tys. osób, a przez miasteczko festiwalowe przewinęło się w sumie niemal 35 tys. kibiców. Organizatorzy nie spoczywają jednak na laurach – trwają intensywne przygotowania do kolejnej edycji imprezy, a na stronie biegów ruszyła już sprzedaż biletów na sezon 2017.

W nowej odsłonie Men Expert Survival Race na Survivalowców czeka sporo niespodzianek. Przede wszystkim impreza przyjmie formułę dwudniowego biegu z większą liczbą fal. Pozwoli to na sprawniejszą organizację i większą swobodę w pokonywaniu trasy. Dwudniowa impreza oznacza też – zarówno dla zawodników, jak i kibiców – podwójną dawkę atrakcji w miasteczku festiwalowym, gdzie odbędą się m.in. targi branżowe dla zajawkowiczów. Śmiałkowie zmierzą się także z serią nowych, jeszcze bardziej emocjonujących przeszkód.

Jak twierdzą organizatorzy, uczestnicy biegów powinni się w tym kontekście przygotować na podwyższoną poprzeczkę.

– Pracujemy nad koncepcją nowych przeszkód, które sprawią uczestnikom dużo frajdy, ale i będą dla nich stanowić spore wyzwanie. Liczymy na to, że premierowe przeszkody skutecznie urozmaicą wszystkie trasy biegu i okażą się takimi hitami, jak Quarter Pipe czy Slip and Slide – mówi Dawid Lewandowski, organizator biegów Men Expert Survival Race.

_MG_9965

Nowy sezon biegów Men Expert Survival Race otworzy tym razem impreza w Poznaniu, gdzie 13 maja wystartują zawodnicy na dystansie 3 i 12 km, a 14 maja wojownicy pokonujący trasę 6 km. Analogiczny plan wydarzenia czeka na uczestników biegu we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca. Ukoronowanie edycji 2017 będzie miało miejsce w samej stolicy – finałowy, warszawski bieg odbędzie się 16 i 17 września.  Podobnie, jak w ubiegłych latach,  biegi odbędą się na trzech dystansach, tak by umożliwić start wszystkim chętnym – bez względu na poziom przygotowania psychofizycznego.

Na osoby rozpoczynające swoją przygodę z ekstremalnymi zawodami czekać będzie STARTER, czyli 3 km i przynajmniej 15 przeszkód. Dla bardziej walecznych przygotowana będzie trasa WARRIOR licząca minimum 30 przeszkód na dystansie 6 km. Najwięksi twardziele muszą przygotować się na piekło formuły MACHINE zgotowane przez 50 przeszkód na trasie 12 km. Ponadto, organizatorzy szykują nową formułę trasy KIDS (dla najmłodszych Survivalowców) oraz ANIMAL (dla przekraczających granice hardcore’owców, którzy podejmą się podwójnego pokonania trasy MACHINE).

Warto Wiedzieć!!!

W biegach Men Expert Survival Race można wystąpić solo bądź w drużynie. Im więcej osób, tym weselej i … taniej. Im szybciej zakupicie bilet, tym taniej zapłacicie – ceny będą rosnąć z każdym, kolejnym miesiącem przed startem. Bilety kupicie tutaj

Żyjesz.pl patronem medialnym Men Expert Survival Race

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed