Power Rangers:Zwiastun pełnometrażowego filmu[Znamy datę premiery]

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Power Rangers:Zwiastun pełnometrażowego filmu[Znamy datę premiery]

Polska premiera 24 marca. Dzień wcześniej oficjalnie zostanie zaprezentowana na światowym rynku.

W dwa dni nowy teaser obejrzało już prawie 13 mln widzów. Tęskniliście? Zobaczcie jak zapowiada się film:

Co o produkcji mówi firma Saban posiadająca prawa do postaci:

Studio Lionsgate to idealne miejsce dla marki „Power Rangers”, by wnieść ją na kolejny poziom. Mają wizję, marketingową odwagę i niesamowite osiągnięcia w wprowadzaniu przełomowych hitów od „Igrzysk śmierci” przez „Zmierzch” aż po serię „Niezgodna”. W partnerstwie z Lionsgate jesteśmy przekonani, że uda się uchwycić świat „Power Rangers” i przetłumaczyć go w unikatowy i zapamiętywalny sposób na język kina.

Na ekranie w rolach wojowników ujrzymy Dacre’a Montgomery’ego jako Jasona (Czerwony Wojownik), RJ Cylera jako Billy’ego (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowy Wojownik), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka), Ludi Lina jako Zacka (Czarny Wojownik).

Za reżyserię odpowiada Dean Israelite, scenariuszem zajął się  John Gatins.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed