SEYSSO Professional – Higiena jamy ustnej [TEST]

Szczoteczka Seysso Professional jest jedną z najszybszych szczoteczek sonicznych. Prędkość automatycznie dostosowuje się do trybu pracy. Możesz wybrać spośród trzech programów:

  • Clean – do codziennej higieny jamy ustnej, także dla osób noszących aparat ortodontyczny, mosty, korony czy implanty.
  • Soft tryb dostosowany do wrażliwych zębów i krwawiących dziąseł. Charakteryzuje się zmniejszoną ilością obrotów i sprawia, że szczoteczka może być używana już przez dzieci od 4 roku życia.
  • Whitening wybielanie zębów, usuwanie przebarwień i osadów z kawy, herbaty, czerwonego wina oraz przywracanie zębom naturalnego kolorytu. Tryb ten doskonale pobudza krążenie krwi, skutecznie wzmacniając i poprawiając stan dziąseł, w którym szczoteczka porusza się najszybciej.

Zobacz jak prezentuje się SEYSSO Professional okiem Żyjesz.pl

6896

Funkcja inteligentnego czasomierza

Szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie dwóch minut, czyli wtedy gdy Twoje zęby są już idealnie czyste. Pomaga również w wyczyszczeniu każdej części jamy ustnej w równomierny sposób – 30-sekundowy timer sygnalizuje Ci kiedy trzeba zmienić czyszczoną część jamy ustnej.

Dynamic Cleaning Technology – technologia z komfortem dla Ciebie

System dynamicznego czyszczenia zębów, który skutecznie, lecz łagodnie masuje dziąsła i czyści jamę ustną, nawet w trudno dostępnych miejscach. Swoje działanie opiera na połączeniu ruchów wymiatających o wysokiej amplitudzie i częstotliwości z szerokim zakresem ruchu włosia, wykorzystując zjawisko kawitacji. Powstała mieszanina mikro bąbelków dociera do wszystkich nawet trudno dostępnych części jamy ustnej zapobiegając próchnicy i stanom zapalnym dziąseł. Pozwól, by ta nowoczesna technologia zadbała także o Twoje zęby.

Niezwykle wytrzymała odsłona SEYSSO Professional

Niezwykle wytrzymały akumulator sprawia, że zapomnisz, że szczoteczkę trzeba ładować. Szczoteczka bez ładowania pozwala aż na 84 użycia, co przy szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie, umożliwia aż 6 tygodni mycia zębów bez ładowania szczoteczki. Po kilku tygodniach testów zdecydowanie podtrzymujemy tę opinię.

W naszym przypadku szczoteczka nie tylko nie potrzebuje ciągłego ładowania, ale też idealnie dopasowuje się do dłoni pomagając w systematycznych ruchach tym samym równomiernie czyszcząc i wybielając uzębienie.

Warto Wiedzieć!

Cena tego modelu wynosi 419 złotych. Nie jest to wygórowana cena za naprawdę bardzo dobrej jakości produkt do dbania o higienę naszej jamy ustnej.

W zestawie znajdziecie  między innymi szczoteczkę\rękojeść, stację ładującą, dwie końcówki wymienne, magnetyczne etui podróżne oraz kabel USB

Więcej informacji o marce, produktach dodatkowych jak również o oficjalnych punktach dystrybucji znajdziecie tutaj

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed