Ed Sheeran w Polsce! Artysta po raz drugi zagra nad Wisłą [Sprawdź szczegóły]

Mamy bardzo dobrą wiadomość i bardzo wyczekiwaną. Polscy fajni brytyjskiego muzyka od dawna walczyli o organizację jego koncertu w naszym kraju w 2017 roku. To się nie udało, ale ponad 150 tysięcy osób chętnych do wzięcia udziału w jego koncercie na Facebooku zrobiło swoje i Ed wystąpi po raz drugi w Polsce[2015 rok – Torwar] za nieco ponad rok.

11 sierpnia 2018- PGE Narodowy- Ed Sheeran – tournee w ramach trasy koncertowej promującej album „Divide”

„Shape Of You”, „Castle On The Hill” czy „Galaway Girl” to tylko niektóre z jego wielkich i popularnych utworów, które nuci cały świat.

Jedno z największych wydarzeń muzycznych 2018 roku przed nami! Ed Sheeran – Kiedy i gdzie kupicie bilety?

Sprzedaż biletów rusza 8 lipca 2017 roku o godz. 11:00. Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem strony Eventim. Znane są już wstępne ceny miejsc w różnych sektorach stadionu. Ile będą kosztowały? Za miejsce na płycie zapłacicie 269 złotych. Ceny za miejsca na trybuny wyglądają następująco: Premium – 379 złotych, dolna trybuna – 269 złotych, górna trybuna – 229 i 209 złotych. Wejściówka na sektor K – 400 złotych.

Poprzedni koncert Eda Sheerana wyprzedał się w niecały tydzień! A jego ostatnia płyta, „Divide”, która została wydana 17 lutego 2017 roku, rozeszła się w nakładzie 26 milionów egzemplarzy. Musicie zatem wybrać się na ten koncert. Inaczej być nie może.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed