Pharrell Williams nagrał nowe utwory na soundtrack do nowego filmu o minionkach [Posłuchaj]

Autor niezapomnianego przeboju “Happy” z drugiej części filmu o Minionkach – Pharrell Williams – powraca… znów w towarzystwie żółtych stworków!

‘GRU, DRU I MINIONKI – DESPICABLE ME 3 SOUNDTRACK’  W SPRZEDAŻY 23 CZERWCA

Słynny wokalista, kompozytor i producent jest autorem większości utworów ze ścieżki dźwiękowej do trzeciej części serii ‘Despicable Me’ – zatytułowanej w Polsce „Gru, Dru i Minionki” (polska premiera 30 czerwca). Na płycie znajdzie się aż 8 utworów Pharrella, w tym słynny utwór ‘Freedom’ (to w jego rytm Minionki w filmie uciekają z więzienia!) oraz nowy utwór promujący film i soundtrack  – ‘Yellow Light’, któremu towarzyszy rewelacyjny, stylizowany na grę komputerową teledysk kręcony na ulicach Hollywood.

Posłuchaj:

Czy stanie się tak popularny jak ‘Happy’? To się jeszcze okaże, ale dla przypomnienia: ‘Happy’ z filmu ‘Descpicable Me 2’ to jeden z największych hitów XXI wieku – podchwycony przez fanów doczekał się tysięcy amatorskich klipów z różnych miast świata, sprzedał się w ilości 14 milionów i przyniósł Pharrellowi nagrodę Grammy.

Cała ścieżka dźwiękowa do ‘Gru, Dru i Minionki / Despicable Me 3’ to świetna składanka na lato – poza utworami Pharrella znajdziemy tu sporą dawkę nostalgii – od ‘Bad’ Michaela Jacksona, przez ’99 Luftballons’ Neny,’Into The Groove’ Madonny  po ‘Take On Me’ a-ha. Wszystko przez nowy czarny charakter i jednocześnie naprawdę złego brata Gru – Balthazara Bratta (Trey Parker), który właśnie w latach 80-tych był dziecięcą gwiazdą filmów dla najmłodszych, a obecnie tęskni za tamtą popularnością. Na płycie usłyszymy go w piosence „Hug Me” w duecie z Pharrellem Williamsem.

 

Składanka zawiera takie hity jak:

 1. Yellow Light – Pharrell Williams
 2. Hug Me – Pharrell Williams feat. Trey Parker
 3. Bad – Michael Jackson
 4. Take On Me – a-ha
 5. Papa Mama Loca Pipa – The Minions
 6. There’s Something Special – Pharrell Williams
 7. Tiki Tiki Babeloo – The Minions
 8. Freedom – Pharrell Williams
 9. Doowit – Pharrell Williams
 10. 99 Luftballons – Nena
 11. Into the Groove – Madonna
 12. Chuck Berry – Pharrell Williams
 13. Fun, Fun, Fun – Pharrell Williams
 14. Despicable Me – Pharrell Williams
 15. Despicable Me 3 Score Suite – Heitor Pereira
 16. Malatikalano Polatina – The Minions

FILM W KINACH OD 30 CZERWCA

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed