Powitanie Lata z Raffaello: 25-lecie marki

View Gallery
5 Photos
Powitanie Lata z Raffaello: 25-lecie marki
Anna Wendzikowska

Powitanie Lata z Raffaello: 25-lecie marki
Magdalena Mielcarz

Powitanie Lata z Raffaello: 25-lecie marki

Powitanie Lata z Raffaello: 25-lecie marki

Powitanie Lata z Raffaello: 25-lecie marki

Pralinka z migdałowym sercem ukrytym w aksamitnym kremie otulonym płatkami kokosa obchodzi już 25 urodziny! Z tego powodu tegoroczna impreza z okazji Inauguracji Sezonu Letniego z Raffaello miała wyjątkowy charakter. W ciepły letni wieczór polskie gwiazdy spotkały się w wyjątkowej scenerii ogrodu Pałacu w Wilanowie, aby celebrować urodzinowe chwile z Raffaello.

25 lat słodkiej pralinki z migdałowym sercem

Cukiernicza historia włoskiej rodziny Ferrero, która stworzyła Raffaello, sięga 1946 r. To wtedy narodziła się pasja do słodkości zainicjowana przez Pietro Ferrero, przekazywana na kolejne pokolenia – która w 1990r. zaowocowała stworzeniem wyjątkowej pralinki. Wykorzystując unikalne receptury i nowoczesną technologię, Ferrero opracowało unikatowy i niepowtarzalny deser – migdałowe serce ukryte w aksamitnym kremie i chrupiącym wafelku, otulonym płatkami kokosa. Słodkie lecz lekkie, wytworne ale i przystępne – Raffaello, to doskonała propozycja, szczególnie na gorące lato.

Powitanie Lata z Raffaello: 25 urodziny marki [Zobacz]

Nie tylko niezmienny od 25 lat smak Raffaello jest tradycyjnie wyjątkowy. Tradycją stało się także wspólne powitanie lata w pałacu w Wilanowie, które marka Raffaello organizuje już po raz piąty. Wieczorem 22 czerwca, południowa część pałacowego ogrodu zamieniła się w wyjątkowe miejsce, pełne kwiatów i świateł, w którym goście mogli rozkoszować się niezapomnianymi chwilami rozpoczynającego się lata z Raffaello. Tegoroczne spotkanie było także okazją do celebracji 25 urodzin wyjątkowej pralinki.

Inauguracja sezonu letniego z marką Raffaello to wielka przyjemność, nie tylko ze względu na moją ulubiona porę roku i piękną scenerię tego wieczoru, ale także ze względu na wyjątkowych ludzi, z którymi można spędzić te chwile – mówi aktorka Magdalena Mielcarz.

Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zadbali o wyjątkową atmosferę spotkania. Podczas wieczoru nie mogło zabraknąć tradycyjnych gości specjalnych Raffaello – Kayah i Andrzeja Piasecznego, którzy również podczas tegorocznej edycji zachwycili uczestników niezwykłym koncertem.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed