Damska Strefa Treningu: Nike LunarEpic Low Flyknit 2 [TEST]

Lubisz biegać? Trenujesz profesjonalnie? Chcesz się sprawdzić? Testuj buty do biegania z nami…

Podglądaj nas na Snapchacie ZYJESZPL oraz na Instagramie Żyjesz.pl – oglądaj Instastory

Najnowsze publikacje i aktualności znajdziesz na naszym Facebooku Żyjesz.pl

Polska Premiera modelu Nike LunarEpic Low Flyknit 2 w Żyjesz.pl

Glowne

Nike LunarEpic Low Flyknit 2 – TEST

Lato już za oknami, a więc pora wyruszyć na zwiedzanie okolicznych miejsc do biegania i do treningu. Kilka miesięcy testów no i mam o czym napisać. Z końcówką marca dostałam sprzęt do biegania kilku marek, a wśród nich przepiękne, kolorystycznie pode mnie buty do biegania od Nike. Od wielu lat lubuje się w sportowych ciuchach i obuwiu i staram się bardzo wnikliwie je badać tj. sprawdzać jak na mnie oddziałuje podczas różnych warunków pogodowych. Stąd też bardzo długie testy, które sobie zafundowałem jednocześnie zwlekając z oddaniem treści do Damskiej Strefy Uroda serwisu Żyjesz.pl Ważne, że przebiegłam w nich grube dziesiątki kilometrów i w dalszym ciągu chce w nich trenować. Dlaczego?

Wlasciwosci

Nike LunarEpic Low Flyknit 2 – O produkcie

A no dlatego, że chociażby moja stopa niemal idealnie dopasowuje się do tego obuwia do biegania. W ostatnich latach nawet ja, zwykła szara biegaczka z zaznaczeniem „uliczna”, rzadziej”terenowa”, zauważyłam, że marki ścigają się z czasem, a może bardziej starają się w odpowiednio krótkim czasie stworzyć coś wyjątkowego do biegania. Od kilku lat w naszym kraju biegacze żyją w sprzętowym raju. Mnóstwo premier, nowości, promocji, wyprzedaży, targów. To wszystko sprawia, że biegacz żyje z większą wiedzą, świadomością no i też staje się bardziej wybredny, marudzi, poszukując najlepszości.

Prawie bezszwowa cholewka, zintegrowany język dla jednych będą dodatkową wygodą w obuwiu, dla mnie czymś nowym. Kocham obuwie do biegania klasyczne ze sznurówkami i językiem. Czuję, że moja stopa jest wtedy lepiej ułożona. Może tylko dziwne wrażenie;)Tak już mam. Strefowa wentylacja, którą proponuje Nike w tym modelu zdecydowanie do mnie przemawia. Zawsze podczas biegania im większy komfort tym biegaczka bardziej szczęśliwa. Warto też dodać, że obuwie jest bardzo miękkie, zgina się na wszystkie możliwe strony no i jest bardzo lekkie. Co do biegania w ulewie po kałużach, nie polecam. Obuwie ma w sobie sporo materiału no i przez to zrobi wam się ciężej przynajmniej przez jakiś okres biegu. Potem woda zacznie się ulatniać no i po kilku kilometrach ten model względnie powróci do wagi z przed wlania wody czytaj ulewy, kałuży, jeziora:)

Dla stopy

Podsumowanie

Piękne buty do biegania. Jakość materiałów z których zostały zrobione nadają im szyku nie tylko w kontekście treningu czy biegu, ale również estetyki dzięki której nie tylko są wygodne, ale również można spokojnie nałożyć je przy okolicznościowym, sportowym wypadzie poza miejsce treningu. Czy nie za drogie? Rzadko kiedy można powiedzieć o produkcie, że jest wart swojej ceny. Może trochę za drogie, a może za tanie?W tym przypadku zapłacicie za jakość produktu, który z pewnością w świecie waszego treningu zasłuży na częste zakładanie i użytkowanie tak jak to ma miejsce u mnie.

TESTER

Dagmara Parda- pasjonatka ruchu. Nie usiedzi w miejscu. Wszędzie jej pełno. Dodając do tego wspinaczkę górską, amatorskie bieganie[5,10,15km], i jeden jedyny raz 18km654metry robi się jeszcze aktywniej.  Kocham zdrowy styl życia i lubię ładne buty…tak tak kobietą jestem:)

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed