Rihanna stworzyła linię kosmetyków. Fenty Beauty by Rihanna już w Sephorze. Znamy ceny! [Kiedy w Polsce?]

Tłumy na nowojorskim  tygodniu mody w sektorze Sephory mogą oznaczać tylko jedno. Do sprzedaży trafiła długo wyczekiwana kolekcja sygnowana 29-letnią piosenkarką z Barbadosu, Rihanną. 

Na Times Square w Nowym Jorku w salonie Sephory odbyła się długo wyczekiwana premiera linii kosmetyków Fenty Beauty by Rihanna.

fot. Fenty Beauty\ Instagram
fot. Fenty Beauty\ Instagram

„Chciałam, by kolor wyglądał dobrze na wszystkich odcieniach skóry. To było dla mnie najważniejsze” – powiedziała barbadoska piosenkarka.

Zobacz promujący spot

Co znajdziecie w kosmetycznej kolekcji Fenty Beauty?

To co kobiety lubią najbardziej. Błyszczyki, szminki, pudry, cienie, gąbki, pędzle. Na ten moment na głównej stronie Sephory znajdziecie 36 pozycji i zapewne będą cyklicznie dochodziły nowe. Ile wydamy na produkty z linii Riri? Puder matujący to w przeliczeniu wydatek rzędu 100zł. Błyszczyk kupicie za ok. 70zł, a podkłady nabędziecie za niecałe 190zł. W przyszłości produkty mają być dostępne w 17 krajach na całym świecie. W polskich salonach Sephory powinny być dostępne do końca 2018 roku.

Na okoliczność tej premiery w amerykańskim wydaniu Elle ukazała się specjalna sesja z Rihanną, w której użyto kosmetyków z kolekcji Fenty Beauty by Rihanna.

Fenty Beauty\Instagram
Fenty Beauty\Instagram

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed