Męska Strefa Treningu: Under Armour Threadborne Slingflex [Test]

Lubisz biegać? Trenujesz profesjonalnie? Chcesz się sprawdzić? Testuj buty do biegania z nami…

Premiera modelu w Żyjesz.pl

Wielki Test sprzętu do treningu Under Armour Threadborne Slingflex Jesień-Zima 17/18

Glowne-1

Under Armour Threadborne Slingflex – TEST

Nie pamiętam kiedy zima dotarła do Polski i nastąpiło mocne ochłodzenie, ale to był bardzo potrzebny czas dla testu mojej motywacji. Jak wiemy podczas okresu jesienno-zimowego bardzo często niczym zwierzęta zasypiające na zimę, ludzkie organizmy potrzebują podwójnej energii do działania, bo w dużej mierze ograniczamy nasz ruch w obawie o choroby, mróz i inne warunki atmosferyczne wobec których nie pozostajemy obojętni .

W październiku ubiegłego roku otrzymałem od redakcji sportowej Żyjesz.pl do testu model premierowy Under Armour Threadborne Slingflex.  Z jednej strony bardzo eleganckie, miejskie, o ciekawej budowie i kolorystyce buty przeznaczone w dalszym ciągu do biegania. Nie zmieniło mi się nastawienie i od początku wiedziałem, że nie przyjdą do mnie buty z sektora streetwear. Czy coś w nich jest nie tak?!Wcale nie. Bardzo fajne tenisówki- pomyślałem otwierając pudełko.

Zobacz premierę w Damskiej Strefie Treningu Żyjesz.pl

Damska Strefa Treningu: Under Armour Speedform Slingride Tri [TEST]

 

 

Wlasciwosci

Under Armour Threadborne Slingflex – O produkcie

Do testu otrzymałem model o rozmiarze 28,5 cm i wadze 278 gram co stawia ten model zdecydowanie przy obuwiu z segmentu tych nieco lżejszych. Dlaczego tak jest? Zastosowane materiały pozwoliły z pewnością na takie, a nie inne rozwiązanie. Podczas pierwszych treningów dało się odczuć lekkość w poruszaniu się. Stopa nie przemęczała się i tym samym fajnie reagowała na styczność z budową obuwia do biegania.

Podwójna międzypodeszwa pianka Charget z systemem Cushioning zapewnia lepszą amortyzację i wyczucie w ruchu trenując w UA Threadborne Slinflex.

Czy słowa producenta przekładają się na codzienne treningi i aktywność? Z pewnością mają duży wpływ na komfort stopy, jej ułożenie i pracę. Przewiewny materiał i wyściółka w strefie kostki pomagają w utrzymaniu wygody i wentylacji. Sprawdzałem ten model na bieżni pod balonem, na asfalcie, w parku i na siłowni podczas rozciągania i treningu ogólnorozwojowego.  Ten model jest bardzo uniwersalny i za wygodny.

Dla stopy

Tam, gdzie spotkałem się z mokrą nawierzchnią i terenem bardzo trudnym, okazywało się, że jedną z najistotniejszych wartości w tym modelu będzie podeszwa gumowa z antypoślizgowym bieżnikiem. Nieoceniona przy intensywnym treningu. Aktualnie obuwie do kupienia w bardzo atrakcyjnej cenie. Korzystajcie z wyprzedaży modeli zimowych no i do usłyszenia podczas Wielkiego Testu Sprzętu do Treningu Wiosna-Lato 2018.

TESTER

Mariusz Mierzwa- biegacz, atleta, tester. W moim bieganiu niemożliwe staje się możliwe. Kiedyś mówiłem, że nie przebiegnę 10km w godzinę. Teraz biegnę luźne 40minut. Aktualnie mam za sobą starty w kilkudziesięciu półmaratonach, 5 maratonach oraz dokładnie niepoliczone starty w surwiwalach chociażby Spartan Race czy Survival Race. Mam ochotę wystartować w triathlonie. Czy wystartuje? Zawsze w życiu mówię TAK…jeśli chodzi o starty biegowe:)

Podglądaj nas na Snapchacie ZYJESZPL oraz na Instagramie Żyjesz.pl – oglądaj Instastory. Najnowsze publikacje i aktualności zawsze znajdziesz na naszym Facebooku Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed