Natalia Kukulska: „Ostatnia Prosta” najnowszym teledyskiem z albumu „Halo tu Ziemia” [Warto obejrzeć]

Światło dzienne ujrzał teledysk do singla Natalii Kukulskiej „Ostatnia prosta”, pochodzącego z najnowszego albumu Artystki „Halo tu Ziemia”.

Autorką koncepcji i scenariusza jest sama wokalistka, a reżyserem Adam Romanowski, z którym Natalia współpracowała przy dwóch poprzednich teledyskach – „Kobieta” oraz „Halo tu Ziemia”.

„Mało brakowało, a nie byłoby tej piosenki. Stworzona została jako ostatnia. Nie wiem czy to właśnie dlatego, ale jest ona jedną z moich ulubionych na płycie. Przewrotnie ma energię koncertową i choć jej charakter jest stricte elektroniczny, ma rockowo-bigbitowy sznyt. Treść utworu ma wydźwięk proekologiczny. Na naszej planecie kończą się zasoby potrzebne do życia. Mało myślimy o kolejnych pokoleniach, działając ze szkodą dla natury. Czy to początek końca? Na pewno moment, w którym warto włączyć świadomość a może częściej spoglądać w kosmos?” – opowiadała o „Ostatniej Prostej” Natalia Kukulska

Zobaczcie i posłuchajcie:

W piosence poruszona jest kwestia natury i ekologii oraz troska o to czy świat, nowe technologie i wreszcie my sami, podążamy odpowiednią drogą, czy nie podcinamy przysłowiowej gałęzi, na której siedzimy.

Natalia Kukulska: „Ostatnia Prosta” najnowszym teledyskiem z albumu „Halo tu Ziemia” [Warto obejrzeć]

Muzykę Natalia stworzyła wraz z Archie Shevsky’m i Michałem Dąbrówką, a słowa wspólnie z Mariką Martą Kosakowską.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed