Bovska: „Autoreset” z nowym klipem do utworu artystki [Zobacz]

„Autoreset” to utwór z ostatniego albumu Bovskiej zatytułowanego „Pysk”, będącego kolejnym studyjnym albumem artystki po płycie „Kaktus”.

Bovska, przewrotnie do kolorowej szaty graficznej albumu „Pysk”, zabiera nas w podróż do mrocznego świata balansującego na pograniczu rzeczywistości i fikcji. Inspiracją do stworzenia fabuły teledysku oraz sposobu jego kręcenia był Netflixowy serial „Black Mirror” Charliego Brookera, który w krzywym zwierciadle ukazuje katastroficzną wizję przyszłości świata.

Bovska wciela się w główną bohaterkę fabuły. Towarzyszy jej Paweł Koślik, aktor doskonale znany z głośnego serialu „Ucho Prezesa”. Oprócz tej pary w klipie pojawia się jeszcze jedna dwójka. Czy wiedzą o swojej obecności? Sami sprawdźcie, co będzie się działo i dokąd nas zaprowadzą.

Głęboki beat i ostry synth w piosence „Autoreset” wzbudzają niepokój. Zawarta w klipie wizja rzeczywistości z nieoczekiwanym finałem, nie jest ilustracją piosenki. To jej interpretacja przełożona na język filmu. I moja jak dotąd najbardziej zaawansowana rola aktorska. Bohaterów jest czwórka… a może dwójka? Sami zobaczcie. Zakochałam się w tej wizji wymyślonej i wyreżyserowanej przez Joannę Satanowską. Może i Was wciągnie nasza mroczna tajemnica…” –  komentuje Bovska.

Zobaczcie najnowszy teledysk Bovskiej „Autoreset”

Teledysk utrzymany jest w klimacie realizmu futurystyczno-magicznego. Budujemy w nim mroczną wizję niedalekiej przyszłościJoanna Satanowska – reżyserka i autorka scenariusza

BOVSKA to artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je prawie 26 milionów razy.

Bovska: „Autoreset” z nowym klipem do utworu artystki [Zobacz]

Artystka została nominowana do nagrody FRYDERYKI 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV EUROPE MUSIC AWARD 2016 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”.

W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”. W tym roku został on nominowany do nagrody Fryderyki 2017 w kategorii Album Roku Elektronika.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed