Mamy zwiastun filmu „Kobiety Mafii 2”. Bez coli i popcornu nie da rady. Wesołe kino akcji przed nami [Wideo]

Premiera filmu zaplanowana została na  22 lutego 2019 roku. Reżyser filmu, Patryk Vega udostępnił w sieci oficjalny zwiastun „Kobiet mafii 2” w wersji reżyserskiej.

Mamy zwiastun filmu Kobiety Mafii 2.  Bez coli i popcornu nie da rady. Wesołe kino akcji przed nami [Wideo]

Film „Kobiety mafii 2” rozgrywa się w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii, Maroko i Dubaju. Jest kontynuacją wydarzeń, które zostały zapoczątkowane przy pierwszej części produkcji.

Aktorzy: Piotr Adamczyk, Enrique Arce, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, kulturysta Michał Karmowski oraz raperzy Bonson i Sobota – tych Panów zobaczymy w drugiej części historii.

W „Kobietach mafii 2” Patryka Vegi wracają aktorki znane z pierwszej części. Zobaczymy m.in. Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke czy Agnieszkę Dygant. Od czasu do czasu w tego typu produkcjach pojawiają się gwiazdy sportu. W jednej ze scen pojawi się jedna z najlepszych zawodniczek MMA na świecie, Joanna Jędrzejczyk. Zwiastun filmu doskonale obrazuje dzieło Patryka Vegi. Premiera „Kobiet mafii 2” zaplanowana została na  22 lutego 2019 roku.

Opis filmu – Kobiety Mafii 2

Po przejęciu władzy nad stolicą, w zwiastunie filmu „Kobiety Mafii 2” gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”.

W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Popcorn, cola i zapraszamy do kin:)

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed