Silesia Business & Life Golf Cup 9. Polacy przygotowują się na Teneryfie, w Malezji i Omanie [Patronat medialny]

Zima trwa w najlepsze i Polacy przygotowujący się do nowego sezonu golfowego podczas Silesia Business & Life Golf Cup 9 musieli poszukać sobie alternatywnych miejsc do treningu. 

Ostatnie tygodnie są dla nich niezwykle intensywne.  Przemieszczają się w najdalsze zakątki świata szukając odpowiednich pól golfowych na których budują formę biorąc udział w golfowych turniejach eliminacyjnych do wielkiego finału Silesia Business & Life Golf Cup 9, który zostanie zorganizowany pod koniec wakacji w Polsce.

Silesia Business & Life Golf Cup 9. Polacy przygotowują się na Teneryfie, w Malezji i Omanie [Patronat medialny]

fot. Materiały prasowe [ na zdjęciu Tomasz Iwan, były Reprezentant Polski w Piłce Nożnej, pasjonat gry w golfa
fot. Materiały prasowe [ na zdjęciu Tomasz Iwan, były Reprezentant Polski w Piłce Nożnej, pasjonat gry w golfa

Pod koniec listopada golfiści udali się na Teneryfę. Podczas tygodniowego pobytu, zagrali rundy golfa na malowniczych polach golfowych wyspy, a także rozegrali pierwszy turniej eliminacyjny cyklu 2019. Polacy zmierzyli się z miejscami takimi jak: Buenavista Golf Course – pole zaprojektowane przez Severiano Ballesteros urzeka kontrastującymi widokami z jednej strony na masyw górski Teno i wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego z drugiej. Abama Golf Course 18-dołkowe, 72 Par, położone w południowo-zachodniej części Teneryfy na łagodnych wzgórzach wulkanu Teide oraz Golf del Sur, z urozmaiconego 27-dołkowego pola, par 72, prowadzą trzy drogi do Klubu Golfowego. Szerokie fairwaye i czarne piaskowe bunkry sprawiają, że gra na tym polu wymaga sporych umiejętności i precyzji.

Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie i Facebooku. Oglądaj najważniejsze wydarzenia …

Patronem medialnym cyklu turniejów golfowym Silesia Business & Life Golf Cup jest Żyjesz.pl .

Silesia Business & Life Golf Cup 9. Gra w golfa jest jak czytanie książki. Im dłużej czytasz, tym ciekawiej …

Silesia Business & Life Golf Cup 2018: Finał ekskluzywnego cyklu turniejów golfowych za nami [Podsumowanie]

Aktualnie golfiści znajdują się w Malezji. Uczestników czeka nie tylko gra na najlepszych polach golfowych tego kraju, ale również wiele wspaniałych wycieczek i turystycznych atrakcji m.in. zwiedzanie Kuala Lumpur, Jahore oraz Singapuru. Golfiści będą grali na malowniczych polach jak: The Mines Resort & Golf Club Zbudowany na miejscu dawnej największej odkrywkowej kopalni cyny na świecie, pole golfowe The Mines jest centrum kompleksu wypoczynkowego rozciągającego się na powierzchni 1000 akrów i zajmującego powierzchnię pięciu milionów stóp kwadratowych. The Mines zdobył prestiżowe nagrody, takie jak umieszczenie na liście Top 100 pól golfowych, oraz nagroda dla pola nr. 2 w Malezji, Na The Mines odbyły się również profesjonalne imprezy, takie jak World Cup of Golf wygrany przez Tiger Woods w 1997 roku i impreza Kuala Lumpur Open (Asian Tour).

Golfiści zagrają również na  Sungai Long Golf & Country Club,  Templer Park Colf Club,  Kota Permai Golf & Country Club, Els Club Desaru Coast, Valley Course oraz The Els Club Desaru Coast, Ocean Course.

Silesia Business & Life Golf Cup 9.  Ostatnim przystankiem Polaków poza granicami kraju będzie Oman

Państwo w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego do którego udadzą się w połowie lutego 2019 roku.

Pola na których zagrają golfiści to: Al Mouj Golf Course,  najstarsze pole golfowe w Omanie czyli Ghala Golf Club oraz wizjonerski projekt Omanu czyli Muscat Hills Golf & Country Club.

Silesia Business & Life Golf Cup 9. Eliminacje w Polsce

21-22.06.2019 –  Sierra Golf Resort

20-21.07.2019 – Sand Valley Golf Resort

  • W każdym turnieju Zwycięzcy pierwszych 3 miejsc w każdej kategorii wygrywają możliwość zagrania w turnieju finałowym.

Warto Wiedzieć!

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed