„Artyści przeciw Nienawiści”: Koncert dziś wieczorem w Łodzi [Wiemy kto wystąpi]

27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się długo wyczekiwany koncert „Artyści przeciw Nienawiści”, którego inicjatorką była Doda.  Gdzie oglądać koncert?

„Artyści przeciw nienawiści”: Kto wystąpi?

27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Z pomysłem zorganizowania dobroczynnej imprezy ponad miesiąc temu wyszedł jeden z fanów artystki, którego pomysł spodobał się Dodzie i postanowiła, że zrobi wszystko by taki koncert się odbył. Wstrząśnięta tragicznymi wydarzeniami z Finału WOŚP w Gdańsku podczas których zginął tragiczną śmiercią prezydent Gdańska, Śp. Paweł Adamowicz piosenkarka chciała w ten sposób sprzeciwić się mowie nienawiści w przestrzeni publicznej.

W dzisiejszym koncercie „Artyści przeciw nienawiści” weźmie udział ponad stu wykonawców.

Kto zaśpiewa podczas koncertu „Artyści przeciw nienawiści”?  Pojawią się między innymi Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży, Sarsa, Cleo, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Moś, Gromee, Golec uOrkiestra, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Marina, Łobuzy, Saszan, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Stachursky, IRA, Andrzej Krzywy i De Mono, Marta Gałuszewska, Beata Kozidrak i Bajm, Kasia Wilk, Mezo, Mandaryna, Gosia Andrzejewicz, Bayer Full, Stanisław Sojka, Małgorzata Ostrowska, Peja, Blue Cafe, Oddział Zamknięty oraz Justyna Steczkowska z którą do niedawna była Dorota Rabczewska skonfliktowana. Będzie to z pewnością dobry moment do refleksji.

„Artyści przeciw nienawiści”: Transmisja w Onecie

Wydarzenie „Artyści przeciw nienawiści” będzie transmitowane na żywo przez portal Onet.pl Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 i potrwa do 22.00, natomiast wcześniej – od 14.30 do 18.30 – będą odbywać się warsztaty edukacyjne. Celem imprezy jest podpisanie przez wszystkie biorące w niej udział gwiazdy „manifestu antyhejtowego”. Całe wydarzenie poprowadzą Agnieszka Hyży, Joanna Górska, Basia Kurdej-Szatan, Olga Kalicka, Michał Piróg, Marcin Cejrowski, Mariusz Kałamaga, Kamil Baleja i Damian Michałowski.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed