Joanna Kulig w nowym serialu Netflix. Reżyseruje Damien Chazelle, twórca La La Land [Więcej informacji]

Joanna Kulig, laureatka Europejskiej Nagrody Filmowej oraz Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2019 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca za film „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego zagra jedną z głównych ról w serialu Netflix –  The Eddy.

The Eddy to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście.

Maja, bohaterka w którą wciela się Joanna Kulig to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Joanna Kulig w nowym serialu Netflix. Reżyseruje Damien Chazelle, twórca La La Land [Więcej informacji]

The Eddy to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia realizowane będą we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach: francuskim, angielskimi i arabskim.

Źródło: Materiały prasowe Netflix

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed