El. Euro 2020. Macedonia Północna – Polska dziś wieczorem [Zapowiedź]

W eliminacjach Euro 2020 Macedończycy pokonali – podobnie jak Polska – Łotwę oraz zremisowali ze Słowenią, a na sześć rozegranych meczów w 2018 roku nie wygrali tylko jednego.  To nie będzie łatwe spotkanie, a rozpocznie się z pierwszym gwizdkiem sędziego o godz.20.45 w Skopje.

Podopieczni trenera Jerzego Brzęczka przewodzą w grupie G. Biało-Czerwoni wywalczyli w dwóch spotkaniach eliminacyjnych komplet sześciu punktów. Macedonia Północna ma natomiast na koncie remis i porażkę, ale u siebie ten zespół będzie groźny. Gra na Półwyspie Bałkańskim jest zawsze specyficzna i mało komu udaje się wywieźć komplet punktów z tego gorącego terenu.

Spotkania z Macedonią, i później z Izraelem, nie są czasem na eksperymenty. Naszym celem jest awans do mistrzostw Europy. Sześć punktów, które do tej pory zgromadziliśmy, nie daje nam jeszcze komfortu. Rywale, których mamy w grupie, może nie należą do ścisłej, światowej czołówki, ale są to bardzo wyrównane i groźne zespoły – mówi Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski.

Przewidywany skład  Biało-Czerwonych

Fabiański – Rybus – Bednarek – Glik – Bereszyński – Krychowiak – Klich – Grosicki – Zieliński – Frankowski – Lewandowski

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed