Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Golfiści powalczą w sezonie letnim o prestiżowy turniej w Abu Dhabi [Zapisz się]

Kilkuset golfistów z Polski oraz zaproszeni goście rozpoczynają rywalizację podczas turniejów kwalifikacyjnych do wielkiego finału Silesia Business & Life Golf Cup 2019, który w tym roku zostanie rozegrany 24 sierpnia  na Śląskim Klubie Golfowym w Siemianowicach Śląskich.

Po bardzo intensywnych zmaganiach w sezonie jesienno-zimowym i rywalizacji na polach golfowych w Malezji, Omanie na Teneryfie i w Turcji, o których mogliście przeczytać tutaj

Silesia Business & Life Golf Cup 9. Polacy przygotowują się na Teneryfie, w Malezji i Omanie [Patronat medialny]

Większość golfistów już zarezerwowało prawo gry w zbliżających się kwalifikacjach na polskich polach golfowych i tym samym będą to ostatnie przygotowania do podsumowania roku na wielkim finale Silesia Business & Life Golf Cup w sezonie 18/19.

Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Golfiści powalczą w sezonie letnim o prestiżowy turniej w Abu Dhabi

fot. Materiały prasowe

W tym roku główna rywalizacja zostanie poprzedzona turniejami kwalifikacyjnymi na polskich polach golfowych: Sierra Golf Resort / Wejherowo [21/22 czerwca], Golf Krakow Valley [7 lipca], Sand Valley Golf Resort[ 20/21 lipca], a wielkie podsumowanie i ostatnie kwalifikacje podczas finałowego weekendu na Śląsku  – Śląski Klub Golfowy [ostatnie eliminacje 23 sierpnia  i finał – 24 sierpnia], a jest o co walczyć.

Wszystkie turnieje pod nazwą Race to Abu Dhabi prowadzą do głównej wygranej, którą otrzymają zwycięzcy Wielkiego Finału ( pierwsze miejsca w każdej kategorii ), a są to tygodniowe wyjazdy golfowe do Abu Dhabi. Dla golfistów zostały przygotowane dodatkowe konkursy: nearest to the pin, dongest drive oraz najbardziej spektakularny Hole in One, a nagrody jakie mogą zdobyć to: tygodniowe wyjazdy golfowe do Hiszpanii, sprzęt golfowy SRIXON o wartości 10000 zł, brylanty, piłki golfowe najbardziej renomowanej marki XXIO, nagrody firmy Ballantines oraz Gevelli.

Zobacz podsumowanie Silesia Business & Life Golf Cup 2018.

Więcej informacji o sezonie letnim znajdziecie tutaj

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed