Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Przed nami finał prestiżowego cyklu turniejów golfowych [Zapowiedź]

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego finału letniego cyklu turnieju golfowego Silesia Business & Life Golf Cup 2019.  Będzie rywalizowało blisko 100 zawodników, a jest o co walczyć.

Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Golfiści powalczą w sezonie letnim o prestiżowy turniej w Abu Dhabi [Zapisz się]

W dniu 23 sierpnia 2019r. zostanie rozegrany ostatni turniej eliminacyjny Silesia Business & Life Golf 2019, w którym zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają przepustkę do gry w wielkim finale.

Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Przed nami finał prestiżowego cyklu turniejów golfowych [Zapowiedź]

Turniej Silesia Business & Life Golf Cup jest bez wątpienia największym eventem golfowym w Polsce. W tym sezonie organizatorzy przygotowali dla zwycięzców Wielkiego Finału tygodniowe wyjazdy golfowe do Abu Dhabi. Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej kategorii zagrają na najlepszych polach golfowych Abu Dhabi.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Główna rywalizacja została poprzedzona turniejami kwalifikacyjnymi na polskich polach golfowych: Sierra Golf Resort / Wejherowo [21/22 czerwca], Golf Kraków Valley [7 lipca], Sand Valley Golf Resort[ 20/21 lipca], a wielkie podsumowanie i ostatnie kwalifikacje podczas finałowego weekendu na Śląsku już za kilka dni.

Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Wyjątkowe spotkania osobowości polskiego świata sportu, kultury i biznesu

fot. Żyjesz.pl

Elitarne turnieje golfowe od wielu lat przyciągają na pole golfowe w Siemianowicach Śląskich wielu znakomitych sportowców, którzy często w wolnej chwili łapią za kij golfowy i szukają najlepszych pól do gry. W tym roku będziemy mogli spotkać byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, bramkarza takich klubów jak Liverpool czy Real Madryt, ale też ambasadora polskiego golfa na świecie, Jurka Dudka. Pojawią się również osobowości świata kultury i sztuki. Aktor Piotr Gąsowski, satyryk i producent telewizyjny Krzysztof Materna czy producent muzyczny Marek Kościkiewicz.

Kilkuset zgromadzonych gości na żywo będzie mogło usłyszeć młodych artystów muzyki POP. Wystąpi Roksana Węgiel, Tulia, Marta Gałuszewska czy Agnieszka Adamczewska.

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Więcej informacji o sezonie letnim znajdziecie tutaj

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed