Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Golfiści rywalizowali w Siemianowicach Śląskich [Podsumowanie]

Finał letniego cyklu turnieju golfowego Silesia Business & Life Golf Cup 2019 za nami.  Wiele godzin rywalizacji na polskich polach golfowych, smak zwycięstwa, ale też gorycz porażki.

Było wszystko, ale tylko najlepsi z najlepszych podczas rywalizacji w turniejach eliminacyjnych oraz w finale głównym otrzymali przepustkę do gry w ekskluzywnym turnieju golfowym „Race to Abu Dhabi”, który już w grudniu.

Po bardzo intensywnych zmaganiach w poprzednim sezonie jesienno-zimowym Silesia Business & Life Golf Cup, rywalizacji na polach golfowych w Malezji, Omanie na Teneryfie i w Turcji oraz w zmaganiach wiosenno-letnich na polskich polach golfowych Sierra Golf Resort, Golf Kraków Valley, Sand Valley Golf Resort przyszedł czas na wielki finał.

Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Golfiści rywalizowali w Siemianowicach Śląskich [Podsumowanie]

Jak co roku na okres ostatnich eliminacji do turnieju głównego w wielkim finale stolicą golfa staje się Śląski Klub Golfowy. Żar z nieba, luksusowe marki, osobowości świata biznesu, kultury i sportu spotykają się w Siemianowicach Śląskich. Jedni grają w golfa, inni w doborowym towarzystwie przy lampce szampana wsłuchują się w liczne koncerty odpoczywając od trudów dnia codziennego. Są też tacy, którzy korzystają z Akademii Gry w golfa przy okazji poznając tajniki tej pięknej dyscypliny.

Fot. Żyjesz.pl
Fot. Żyjesz.pl

Turnieje golfowe od wielu lat przyciągają na pole golfowe w Siemianowicach Śląskich wielu znakomitych sportowców, którzy często w wolnej chwili łapią za kij golfowy i szukają najlepszych pól do gry. W tym roku do rywalizacji stanął ambasador polskiego golfa na świecie, były bramkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Jurek Dudek oraz  osobowości świata kultury i sztuki: Satyryk i producent telewizyjny Krzysztof Materna, producent muzyczny Marek Kościkiewicz czy basista zespołu Afromental WojtekLajan” Witczak.  W wydarzeniu wzięli udział również artysta kabaretowy, prezenter Mariusz Kałamaga czy znany polski pięściarz, Maciej Zegan.

View this post on Instagram

Łapcie słoneczne 🌞 pozdrowienia od @jerzydudek_official ⚽️🖐 Co to był za weekend⛳😀 100 golfistów z Polski 🏌️‍♀️🏌️‍♂️oraz kilkuset zaproszonych gości pojawiło się na Wielkim Finale Silesia Business & Life Golf Cup 2019 ⛳️ W tym roku został rozegrany 24 sierpnia na Śląskim Klubie Golfowym w Siemianowicach Śląskich. Zwycięzcy @silesiabusinesslifegolfcup otrzymali między innymi zaproszenia na prestiżowy turniej #RacetoAbuDhabi w @abudhabigolfclub ⛳ Więcej informacji o polskim golfie przeczytasz na naszej stronie głównej Żyjesz.pl, na której o golfie przez wszystkie odmienione przypadki mówimy od kilku lat i pokazujemy Wam polskie pola golfowe 😀✌ #Sezon #nagolfa #lato #urlop #wakacje #pasja #golf #inspiracja #trening #Śląsk #silesiabusinessandlifegolfcup #SiemianowiceŚląskie #silesiabusinessandlife #Polska #sport #polskichlopak #polskadziewczyna #slaskiklubgolfowy #polishboy #Śląskie #polishgirl #instagolf #golf #SilesiaBusinessandlifegolfcup2019 #abudhabigolfclub #jerzydudek #golfista Zaobserwuj nas na Facebooku Żyjesz.pl 📲 Oglądaj Instastories 🎦 Żyjesz aktywnie? Dodawaj nas do swoich aktywności na Instagramie oraz Instastories oznaczając #Żyjeszpl oraz @zyjeszpl

A post shared by Żyjesz.pl (@zyjeszpl) on

View this post on Instagram

I kolejne pozdrowienia dla Was🤗🖐 Tym razem naszego Instagrama przejęła @roxie_wegiel – laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz zwyciężczyni I edycji @thevoicekidstvp Roksana Węgiel zaśpiewała podczas finału prestiżowego cyklu turniejów golfowych @silesiabusinesslifegolfcup ⛳🎶🎤 #Lato #urlop #wakacje #pasja #golf #event #koncert #muzyka #roxiewęgiel #dobrzejestjakjest #thevoicekids #thevoicekidspl #roxiewegiel #inspiracja #trening #Śląsk #roxie_wegiel #silesiabusinessandlifegolfcup #roksanawegiel #SiemianowiceŚląskie #roksanawęgiel #silesiabusinessandlife #Polska #polskadziewczyna #Śląskie #polishgirl #golf #SilesiaBusinessandlifegolfcup2019 Zaobserwuj nas na Facebooku Żyjesz.pl 📲 Oglądaj Instastories 🎦 Dodawaj nas do swoich aktywności na Instagramie oraz Instastories oznaczając #Żyjeszpl oraz @zyjeszpl

A post shared by Żyjesz.pl (@zyjeszpl) on

Na scenie mogliśmy usłyszeć między innymi zespół Tulia czy Roksanę Węgiel. Więcej informacji o sezonie letnim Silesia Business&Life Golf Cup poniżej:

Silesia Business & Life Golf Cup 2019. Przed nami finał prestiżowego cyklu turniejów golfowych [Zapowiedź]

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed