Mamy zwiastun „Nie czas umierać”. Bond 25 i piąta odsłona Daniela Craiga jako 007 [Wideo]

Światło dzienne ujrzał oficjalny zwiastun 25. części przygód agenta 007. „No time to Die”, do światowych kin wejdzie 2 kwietnia. Dzień później obraz pojawi się nad Wisłą. W roli głównej po raz piąty wystąpił Daniel Craig, a za reżyserię tym razem odpowiada Cary Joji Fukanaga.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jednak stary przyjaciel Felix Leiter z CIA[w tej roli niezmiennie Jeffrey Wright] zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną, technologią” – czytamy w opisie fabuły dzieła.

25. film o agencie 007 od samego początku to droga przez mękę. Kontuzje aktorów, problemy na planie czy zmiana reżysera. Do tego przeciągające się negocjacje z głównymi postaciami w ekranizacji. Wszystko to sprawiło, że premiera została przesunięta o pół roku.

Na ekranie ponownie wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, a dołączyli do nich Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek, który wcielił się w czarny charakter.

Mamy zwiastun „Nie czas umierać”. Bond 25 i piąta odsłona Daniela Craiga jako 007 [Wideo]

Wczoraj część aktorów nowego Bonda gościła w programie śniadaniowym Good Morning America:

Premiera „Nie czas umierać” w kinach w Polsce już 3 kwietnia.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed