„Nie czas umierać” – 007 zgłoś się. Zgłasza się kolejna część przygód Jamesa Bonda [Zwiastun]

Odliczamy do premiery dwudziestej piątej odsłony serii filmów o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości, Jamesa Bonda.  Kilkadziesiąt godzin temu pojawił się oficjalny zwiastun „Nie czas umierać”, a polska premiera już 20 listopada.

Jeśli film będzie tak dobry jak jego zwiastun to jesteśmy spokojni o emocje i sukces kasowy. W kinach spodziewaliśmy się tej adaptacji 4 kwietnia, ale z powodu pandemii COVID-19 premierę przesunięto. Mówi się już od kilku lat o odejściu głównego aktora z produkcji i tym razem nie jest inaczej. Ma być to ostatni tytuł, w którym Daniel Craig wciela się w agenta 007.  Ostatni film z serii, „Spectre”, zarobił na całym świecie 881 milionów dolarów.

W roli czarnego charakteru pojawi się Rami Malek. Oprócz niego wystąpią również: Ana de Armas, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Naomi Harris, Ben Whishaw oraz Jeffrey Wright. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga, a za muzykę – Hans Zimmer. Główną piosenkę do filmu wykonała z kolei Billie Eilish.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed