Błachowicz, Lewandowski, Świątek. Ruszył plebiscyt na najlepszego Sportowca Polski 2020 [Nominowani]

Ruszyło głosowanie w 86. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Kto zdobył wszystko co mógł w swojej dyscyplinie sportu, kto zaskoczył, kto nieoczekiwanie wskoczył do światowej czołówki? Już możecie głosować, ale tym razem nie na dwudziestu, a na piętnastu nominowanych sportowców. Zwycięzcę poznamy na Gali Mistrzów Sportu 9 stycznia 2021 roku.

Głosy możecie oddawać tutaj plebiscyt.przegladsportowy.pl

W tym roku wyjątkowo postanowiliśmy nominować nie dwudziestu, a piętnastu sportowców, pragnąc podkreślić, w jak wyjątkowym roku przyszło im rywalizować. Wiele imprez, na które czekaliśmy – igrzyska olimpijskie w Tokio, Euro 2020 i inne – zostało przesuniętych na kolejny rok. Sportowcy żyli i trenowali w dużej niepewności, często nie wiedząc nawet, do jakich zawodów się przygotowują – czytamy na stronach Przeglądu Sportowego.

„Przegląd Sportowy” to najstarsza polska gazeta. W maju będziemy świętować stulecie. Jesteśmy dumni, że możemy współtworzyć Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski. Pandemia koronawirusa wywróciła do góry nogami także kalendarz imprez sportowych, a największe z nich zostały przełożone na przyszły rok. Jednak życie nie znosi próżni i kibice Biało-Czerwonych mieli w tym roku wiele, często nieoczekiwanych, okazji do radości i świętowania triumfu swoich idoli – mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny „PS”.

Nominowani w 86. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku:

1. Jan Błachowicz (MMA)

2. Jan-Krzysztof Duda (szachy)

3. Magomedmurad Gadżijew (zapasy)

4. Kajetan Kajetanowicz (rajdy samochodowe)

5. Dawid Kubacki (skoki narciarskie)

6. Michał Kwiatkowski (kolarstwo)

7. Wilfredo Leon (siatkówka)

8. Robert Lewandowski (piłka nożna)

9. Natalia Maliszewska (short-track)

10. Katarzyna Niewiadoma (kolarstwo)

11. Kamil Stoch (skoki narciarskie)

12. Iga Świątek (tenis)

13. Justyna Święty-Ersetic (lekkoatletyka)

14. Katarzyna Wasick (pływanie)

15. Bartosz Zmarzlik (żużel)

Głosowanie online zakończy się 31 grudnia 2020 roku o godzinie 12:00. Głosowanie za pośrednictwem SMS – 8 stycznia o godzinie 16:00. Głosowanie za pośrednictwem kuponów drukowanych w „Przeglądzie Sportowym” oraz „Fakcie” zakończy się 24 grudnia 2020 (data publikacji ostatniego kuponu w „Przeglądzie Sportowym”).

Głosujcie plebiscyt.przegladsportowy.pl

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Źródło: przegladsportowy.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed