Andrzej Piaseczny świętuje 50 urodziny i wznosi toast: Je…ć biedę, PiS i Konfederację. Narkotyki tylko miękkie, bardzo proszę [Wideo]

Znany polski wokalista, Andrzej Piaseczny świętował w środę 50. urodziny. W gronie przyjaciół i innych muzyków m.in. Nergala i Majki Jeżowskiej bawił się wyśmienicie i tu mogą pojawić się nie tylko życzenia i aprobata, ale też schody.

Z nagrań lidera grupy Behemoth możemy dowiedzieć się, co działo się na imprezie urodzinowej, a działo się sporo, żeby nie powiedzieć: Było gruuubo!!!

Zabawne i chyba jednak dość spontaniczne wykonanie piosenki przez zgromadzonych już na dość zaawansowanym etapie wieczoru: „Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie”, kończy popularny „Piasek” dodając, że jeśli „dragi” to „tylko miękkie, bardzo proszę”. Wtóruje mu Nergal dodając: Twarde, tylko hera, hera. W dalszej części filmu widzimy wznoszenie toastu za jubilata, podczas którego Andrzej Piaseczny krzyczy „J…ć biedę, PiS i Konfederację”.

Bardzo odważne słowa, biorąc pod uwagę fakt, że Andrzej od wielu lat zasiada w fotelu jurora programów Voice of Poland transmitowanych na TVP2, którą obecnie zarządza PiS. Występował też na trasie Lato z Dwójką i innych plenerowych koncertach. Czy zarządzający Telewizją Polską Jacek Kurski otrzyma „notkę z góry” i będzie musiał zrezygnować z usług Piaska? Wkrótce się przekonamy.

Andrzej Piaseczny świętuje 50 urodziny i wznosi toast: Je…ć biedę, PiS i Konfederację. Narkotyki tylko miękkie, bardzo proszę [Wideo]

Zobaczcie zatem jedno z archiwalnych nagrań Andrzeja Piasecznego w TVP:

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

location of phoenix az hooker hangouts escort