Best Skin Ever. Sephora prezentuje nową generację innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych

Sephora Collection prezentuje nową generację podkładów pielęgnacyjnych i korektorów pod oczy – BEST SKIN EVER. Innowacyjne produkty zapewniające nieskazitelną cerę i dbające o skórę twarzy dzień po dniu, dostępne są już w perfumeriach stacjonarnych Sephora i na sephora.pl.  

Podkład BEST SKIN EVER Sephora Collection daje bez wątpienia natychmiastowy efekt ultra naturalnej i nieskazitelnej cery. Jego formuła zapewnia efekt drugiej skóry i pozwala budować krycie. W rezultacie umożliwia ujednolicenie i wygładzenie skóry oraz zamaskowanie jej niedoskonałości.

Skład nowego podkładu wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym – takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.

Best Skin Ever. Sephora prezentuje nową generację podkładów pielęgnacyjnych

Podkład BEST SKIN EVER to produkt o wegańskiej formule, bezzapachowy i niezatykający porów, sprawdzający się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji, a jego flakon składa się 30% ze szkła z recyklingu. Dostępny w 48 odcieniach pasujących w rezultacie do każdej karnacji. Gama kolorystyczna podkładów zawiera „podcienie” pigmentacyjne, a odpowiednie oznaczenie pomaga odnaleźć dominant pigmentów: Y (pigmenty żółte), R (pigmenty różowe) oraz N (pigmenty neutralne).  Nowy podkład kupić można w perfumeriach Sephora i na sephora.pl w cenie 73 zł/25 ml.

Korektor pod oczy BEST SKIN EVER to kolejny innowacyjny produkt w portfolio perfumerii Sephora. Natychmiast nadaje skórze wokół oczu perfekcyjny wygląd. Bez wątpienia jego mocno kryjąca formuła tworzy efekt drugiej skóry. Skutecznie koryguje, tuszuje i wygładza cienie, tworząc naturalne wykończenie.

Skład nowego korektora wzbogacony jest ekstraktem z alg o działaniu ochronnym i kwasem hialuronowy naturalnego pochodzenia. Dzięki temu przez cały dzień nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym – takim jak niebieskie światło czy zanieczyszczenia powietrza.

Korektor to produkt o wegańskiej formule, przede wszystkim bezzapachowy i niezatykający porów – sprawdza się przy każdym typie cery. Produkowany jest we Francji. Dostępny w 26 odcieniach pasujących do każdej karnacji, w perfumeriach Sephora i na sephora.pl w cenie 45 zł.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed