Grammy 2021. Oglądając zdjęcia z tej gali zobaczysz świat wracający do normalności

Grammy 2021
Fot. Getty Images

Rozdanie nagród Grammy 2021 to wydarzenie, w którym mieszanka ekstrawaganckiego stylu i przyciągających uwagę stylizacji jest na pierwszym miejscu.

Jedna z nielicznych okazji, kiedy najbardziej wymyślne, fikuśne, po prostu inne kreacje mogą globalnie zaistnieć i sprzedać się na świecie za pośrednictwem gwiazd, które je zaprezentują na czerwonym dywanie. Oczywiście potrzeba do tego odwagi, ale nie od dziś wiadomo, co można zrobić, by zaistnieć.

Kreacje projektantów wybrane przez uczestniczących w gali Grammy 2021 artystów często nie tylko dobrze wyglądają, ale dokładnie podkreślają, kim są i jakie mają przesłanie muzyczne. Podczas ceremonii w 2021 roku z wiadomych względów nastroje były niezłą mieszkanką wybuchową. Jedni chcieli pokazać swoje niezadowolenie, inni wielką odwagę.

Ton nadał Harry Styles, który rozpoczął ceremonię świeżym wykonaniem swojego hitu „Watermelon Sugar”. W czarnym skórzanym garniturze Gucci od stóp do głów i miętowym boa z piór Styles oszalał, pokazując świeżą stronę swojego brzmienia i osobowości na scenie.

Grammy 2021
Harry Styles, Gucci Fot. Getty Images

Jako dziewczyna Versace, zatwierdzona przez Donatellę, Dua Lipa jest przyzwyczajona do noszenia obcisłych sukienek włoskiej marki, ale w ledwo dostępnej przezroczystej różowej sukni ozdobionej kryształkami była wieczorową dziewczyną z nieziemskiego snu.

Grammy 2021
Dua Lipa, Versace Fot. Getty Images

Oczywiście istniał więcej niż jeden sposób, aby zwrócić na siebie uwagę. W kapeluszu Gucci i dopasowanej masce Billie Eilish sprawiła, że ​​e-dziewczyna przysłana ze świata gier była fajna.

Grammy 2021
Billie Eilish, Gucci Fot. Getty Images

Zobaczcie występ Dua Lipy podczas Grammy 2021:

Więcej zdjęć z gali Grammy 2021 będziecie mogli zobaczyć niebawem na Instagramie i Facebooku w stories. Tam też będziecie mogli ocenić kreacje gwiazd.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed