Mugler wiosna / lato 21. Totalny odlot produkcyjny [Wideo+zdjęcia]

Kilka dni temu odbyła się zjawiskowa premiera drugiej części kolekcji Mugler wiosna / lato 21.

Pandemia nie powstrzymała kreatywnego projektanta Caseya Cadwalladera przed stworzeniem piekielnie zjawiskowego, a przy tym niezwykle dynamicznego pokazu mody. W ekscytującym otwarciu Bella Hadid zostaje wyniesiona w powietrze na totalnie odmieniony wybieg. Cały pokaz został nakręcony w odwrotnej kolejności, co czyni go o wiele bardziej ekscytującym.

Projekt stworzony przez Huntera Schafera z Euphorii, który wskoczył na wybieg wraz z supermodelkami Iriną Shayk, Bellą Hadid, Omahyrą Motą czy Alkiem Wekiem. I tu trzeba napisać. Produkcja tego projektu pięknie wymyka się spod kontroli.

Francuski dom mody Mugler zawsze emanuje siłą i elegancją. Znana z dopasowanych do sylwetki body, kolekcja zawiera również masywną siateczkową podstawę, do której modelki mają dopasowane, błyszczące, przezroczyste sukienki w kolorze nude.

Ważne jest, aby robić oszałamiające skandaliczne rzeczy. Na tym jest zbudowany ten dom – powiedział Cadwallader w oświadczeniu dla Vogue.com.

Mówił też o próbie rozwiązania interesującej codziennej garderoby, którą zawsze podejmuje. Błyszczące połączenie tkanin, technologii i manipulacji potwierdziło mistrzostwo marki Mugler nad cyfrową koncepcją mody.

Pokaz nie był pierwszą próbą Cadwalladera w tworzeniu cyfrowego arcydzieła mody. Pierwsza część serii Wiosna / Lato 21 rozpoczęła się wirtualną sceną Belli Hadid i przedstawiała supermodelkę jako eterycznego cyfrowego pegaza.

W drugiej części awangardowy dom zrewolucjonizował znaczenie cyfrowego show. Gwiazdorska obsada złożona z Huntera Schafera, Dominique Jacksona, Belli Hadid, Iriny Shayk czy Soo Joo Park kroczyła po ciemnym wybiegu. Do tyłu, do góry nogami, moczona w wodzie i to wszystko w naprawdę pięknym stylu i jakości projektowej.

Mugler wiosna / lato 21. Totalny odlot produkcyjny

Bella Hadid Mugler wiosna/lato 21

Mugler zdecydował, że minęły już miesiące czekania na zakupy kolekcji. Każdy może dziś ubierać się dokładnie tak, jak Bella Hadid, ponieważ wszystkie ich stylizacje są natychmiast dostępne do kupienia.

Wycięcia i kąty zdobią cudownie surowe wzory, lekko zmiękczone wstawkami siateczki dodają delikatnego blasku. Wulgarny skandal, lata osiemdziesiąte próbują powrócić i nadać ton przyszłości mody.

Pomimo wciąż rozwijającego się projektu pod tytułem internet, takie udane występy teatralne są rzadkością w dobie internetu i wideo, zwłaszcza jeśli chodzi o pokazywanie ubrań. Mugler udowodnił, że marka modowa i jej obecność może istnieć cyfrowo w dobie czasów, w których pokazy mody z publiką się nie odbywają.

Obejrzyjcie dokładnie wszystkie zdjęcia i dajcie znać poprzez odpowiedź na sondę na naszym stories jak oceniacie projekty francuskiego domu mody Mugler.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed