1 mila w Warszawie i Poznaniu. Wystartowały zapisy

Ruszają zapisy na biegowe starty. 1 mila w Warszawie i Poznaniu wystartuje wczesną jesienią. Znika coraz więcej obostrzeń, a wraz z nimi regulacje, które uniemożliwiały organizację biegowej rywalizacji w ujęciu imprez masowych.

W tym roku odbędą się dwie edycje – w Warszawie (11.09) i Poznaniu (26.09). W przeciwieństwie do lat ubiegłych rywalizacji będzie więcej. Będzie można zmierzyć się w czterech konkurencjach biegowych oraz przy okazji organizacji tych zawodów wesprzeć program stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość”, który wspiera młodych, zdolnych sportowców.

1 MILA to wyjątkowa impreza biegowa, podczas której w rezultacie każdy może poczuć się jak zawodowiec! Rozgrywana jest na stadionie, na dystansie 1609,34 m, przy oprawie godnej największych mityngów lekkoatletycznych. W biegach startują zarówno amatorzy, jak i profesjonalni biegacze.

Fot. Sportografia.pl

Poza biegiem głównym sporym zainteresowaniem cieszą się też rozgrywane Kinder+Sport Biegi Dzieci(na 100m, 400m i 800m) oraz Sztafety4x400m i zapewne w tym roku również będziecie mogli się na nie zapisać co niewątpliwie spowoduje pojawienie się większej liczby kibiców na trybunach. 1 mila w Warszawie i Poznaniu może naprawdę dać dużo radości i sportowej rywalizacji.

Przez cały czas trwania imprezy będziecie mogli spotkać się gwiazdami sportu i szeroko pojętej kultury, rozrywki oraz z ekspertami – fizjoterapeutami, psychologami sportu czy byłymi sportowcami. Pojawią się również panele dyskusyjne, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Zapisy na wszystkie biegi w ramach 1MILI odbywają się przez stronę www.1mila.pl

Zdjęcia: Sportografia.pl

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed