Dzień Mamy to wyjątkowy czas. 26 maja świętujemy z Perfumerią Sephora [KONKURS]

W środę, 26 maja obchodzimy Dzień Mamy jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. Data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. Początki tego święta sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian. Kultem otaczano wtedy matki-boginie, symbole płodności i urodzaju.

U nas w czasach współczesnych matki są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci, rzadziej inne osoby. Święto to ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie i my nie możemy przejść obok tego obojętnie.

Przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym do wygrania będą upominki, których nie powstydzą się Wasze mamy i wygrywając zestaw upominkowy spokojnie będziecie mogli go właśnie swojej mamie przekazać.

KONKURS

 • Polub profil oraz konkursowy post na Facebooku i Instagramie
 • Odpowiedz w dowolnej formie[ tekst, grafika, kolaż,wiersz…] na pytanie: Jak powinien według Ciebie wyglądać idealny makijaż na Dzień Mamy? Co znalazłoby się w takim zestawie?
 • Liczymy na kreatywność, nieszablonowość odpowiedzi.

Odpowiedzi zostawiacie pod konkursowymi postami na naszym Facebooku i Instagramie!!!

Nagrody

 • Do wygrania 4 zestawy kosmetyków od Perfumerii Sephora Polska w skład których wchodzą: Błyszczyk, matowy puder oraz paletka cieni.
  • Jeśli wasze zaangażowanie przy konkursie będzie duże wtedy również pomyślimy o nagrodzie specjalnej:)!!!
  • Konkurs realizowany jest od 23 do 26 maja do północy
  • Wyniki ogłosimy 27 maja o godz 12 pod konkursowymi postami na Fb i Ig
  • Dodatkowym plusem, ale nie koniecznością będzie udostępnianie konkursu na Facebooku, zaproszenie znajomych i polubienie postów konkursowych.

Więcej informacji o wiosennych premierach Perfumerii Sephora znajdziecie tutaj.

Biorąc udział w tym konkursie wyrażacie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez portal Żyjesz.pl na potrzeby niniejszego konkursu poprzez wyłonienie zwycięzców oraz wysłanie nagród na wskazane adresy zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Powodzenia:)

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed