„Przyjaciele: Spotkanie po Latach” – premiera specjalnego odcinka już dziś, a my sprawdzamy, gdzie obejrzymy

Już dziś premiera specjalnego odcinka kultowego serialu „Przyjaciele: Spotkanie po Latach”. Gdzie obejrzycie dalsze losy grupki przyjaciół z Nowego Jorku?

Serialowi Przyjaciele, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, aby w programie specjalnym wspólnie celebrować uwielbiany przez wszystkich serial. Amerykański sitcom o losach szóstki przyjaciół miał swoją premierę w 1994 roku i przez dziesięć lat emisji ludzie oszaleli na jego punkcie.

Pod koniec maja na całym świecie fani mogą znowu po latach zobaczyć swoich ulubionych aktorów. Specjalny odcinek miał zostać pokazany w ubiegłym roku, ale z powodu zapaści na rynku filmowym spowodowanej pandemią przełożono działania nad pracami i promocją.

Premiera najnowszego odcinka „Przyjaciół” miała miejsce w czwartek, 27 maja. Widzowie będą mogli obejrzeć dalsze losy Phoebe, Joey’ego, Rachel, Rossa, Chandlera oraz Moniki na platformie streamingowej HBO Go. Polska premiera zaplanowana była na godzinę 9.

Pamiętacie?

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Materiały: HBO Polska

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed