Joanna Kulig zagra u boku Anne Hathaway. Zdjęcia do filmu ruszają jesienią

Anne Hathaway, Tahar Rahim, Marisa Tomei, Joanna Kulig, Matthew Broderick AP / Arno Lam / Untitled Entertainment / CAA / AP

Joanna Kulig dostała jedną z głównych ról w amerykańskiej komedii romantycznej „She Came To Me”. Amerykańska komedia romantyczna naszpikowana gwiazdami swoją premierę jako projekt sprzedażowy ma mieć na filmowym markecie w Cannes.

Po wielkim sukcesie „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego, Joanna Kulig otrzymuje coraz więcej propozycji zza oceanu.

W 2018 roku polska aktorka zachwyciła w Cannes zjawiskowo zagraną postacią Zuli w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego i stanęła przed szansą otrzymania nagrody dla najlepszej aktorki. I chociaż laur trafił do Samal Jesliamowej za rolę w „Ajce”, to międzynarodowi krytycy i kapituła konkursu przepowiadali Polce już wtedy międzynarodową karierę.

„She Came To Me”: Co wiemy na temat nowego filmu, w którym zagra Polka.

Film to adaptacja wielopokoleniowej historii dla której punktem wyjścia stał się Nowy Jork. Cierpiący na niemoc twórczą kompozytor odkrywa w sobie na nowo pasję po pełnej przygód jednodniowej przygodzie, para uzdolnionych nastolatków walczy, by udowodnić rodzicom, że ich gorące uczucie, wielka namiętność i jej siła jest czymś, co może trwać wiecznie, a kobietę która pozornie ma wszystko, miłość kieruje w najbardziej niezrozumiałe dla niej miejsce.  Zapowiada się ciekawie.

Kto odpowiada za produkcję „She Came To Me”?

Za produkcję odpowiadają Christine Vachon i Pamela Koffler z Killer Films oraz Rebecca Miller i Damon Cardasis z Round Films. Komponuje muzykę zdobywca Oscara Alexandre Desplat, a scenografem jest Kim Jennings.

Po niezwykle trudnym okresie na świecie nie mogliśmy być bardziej podekscytowani produkcją kolejnego filmu Rebeki. Rebecca stworzyła zabawną, aktualną i podnoszącą na duchu historię Nowego Jorku i jesteśmy podekscytowani, że tak wyjątkowo utalentowana obsada dołącza do nas w naszej podróży mówili w wywiadzie dla Variety.com Christine Vachon, Pamela Koffler oraz Damon Cardasis, producenci „She Came To Me”.

Warto dodać, że o projekcie Rebeki Miller mówiło się od 2017 roku, a pierwotnie w filmie mieli zagrać Nicole Kidman, Steve Carell i Amy Schumer. Ostatecznie główne role otrzymali: Anne Hathaway, Tahar Rahim, Marisa Tomei i Joanna Kulig.

Globalny agent sprzedaży Protagonist Pictures z siedzibą w Wielkiej Brytanii przedstawi projekt kupującym podczas Cannes Marche du Film w dniach 21-25 czerwca. CAA Media Finance zajmie się sprzedażą w Ameryce Północnej.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed