Silesia Business & Life Golf Cup 2021. Wystartował cykl letnich turniejów golfowych

Wystartował letni cykl turniejów golfowych Silesia Business & Life Golf Cup 2021. 12 czerwca ruszają turnieje eliminacyjne w Polsce. Kilkuset zawodników podczas 5 turniejów eliminacyjnych zagra na pięciu polach golfowych, na których najlepsi z poszczególnych kategorii otrzymają przepustkę do gry w wielkim finale, który odbędzie się 4 września na polu Rosa Private Golf Club oraz będą mieli szansę na wygranie wyjątkowych nagród.

Silesia Business & Life Golf Cup 2021. Polacy przygotowywali się już od października

Rywalizacja na polach golfowych w Polsce została poprzedzona turniejami zagranicznymi. Na Dominikanie i w Turcji rywalizowała setka golfistów, a wśród najlepszych wyników możemy znaleźć te należące między innymi do byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, dyrektora sportowego kadry przy Adamie Nawałce i wieloletniego ambasadora golfa w Polsce, Tomasza Iwana czy producenta muzycznego Marka Kościkiewicza.

W tym roku rywalizacja na polach golfowych w Polsce została nieco wydłużona i zakończy się nie w sierpniu, a we wrześniu. W tegorocznym letnim cyklu możecie rywalizować na pięciu polach golfowych:

  • 12/13 czerwca Toya Golf &CC
  • 17/18 lipca Modry Las Golf Resort
  • 31 lipca/1 sierpnia Sobienie Królewskie Golf & CC
  • 21/22 września Sand Valley Golf Resort
  • 3 września Rosa Private Golf Club

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Więcej informacji o sezonie letnim znajdziecie tutaj

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed