Cannes 2021. Najpiękniejsze kreacje z Festiwalu Filmowego [Galeria]

Fot. Shutterstock, Getty Images

Trwa jeden z najstarszych i najpiękniejszych festiwali filmowych, Cannes 2021. To jedne z najważniejszych nagród w świecie filmowym i warto się tu pojawić.

Odwołany w zeszłym roku po raz pierwszy od II wojny światowej Festiwal Filmowy w Cannes można obserwować do 17 lipca. Odbywający się w najbardziej urzekającym kurorcie Lazurowego Wybrzeża, coroczny festiwal jest datą, której nie można przegapić w kalendarzu przemysłu filmowego. Oferuje nam premierowe filmy, które odniosły sukces w stratosferze: od „Pulp Fiction” po „Taksówkarza”.

Ze swoim wspaniałym czerwonym dywanem i celebrytami często przypływającymi na luksusowych jachtach, przylatujących z całego świata, Cannes jest w równym stopniu modą i filmem. A rok po tym, jak pandemia Covid-19 opuściła Promenade de la Croisette prawie pusta, słynna promenada jest tak samo błyszcząca i efektowna jak zawsze.

Do tej pory widzieliśmy Bellę Hadid w klasycznej sukni od Jeana Paula Gaultiera, Marion Cotillard w Chanel i Spike’a Lee w jaskraworóżowym garniturze Louis Vuitton, a przecież to tylko kilka kreacji. Zobaczcie poniższą galerię, a przekonacie się, że celebrytki, osobowości świata mody i filmu, wśród których możemy dostrzec też Polki: Anję Rubik czy Kasię Smutniak stanęły na wysokości zadania i jest na co rzucić okiem, a być może nawet podejrzeć coś z kreacji i przerzucić do swojej garderoby, a potem założyć na jakieś wyjątkowe koktajlowe party.

74. edycja Festiwalu Filmowego Cannes 2021. Prestiżowa impreza tradycyjnie przyciągnęła silną reprezentację gwiazd show-biznesu

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed