Albania-Polska. Nie można tego przegrać Paulo. Jak będzie? Oglądamy!

Przed drużyną Paulo Sousy arcyważne wyjazdowe spotkanie eliminacji MŚ: Albania-Polska. Już wiemy, że wyjdziemy najmocniejszym składem, zbliżonym do tego wystawionego na spotkanie z Anglikami na Stadionie Narodowym. Tak zaczniemy:

WYJŚCIOWY SKŁAD:

1. Szczęsny – 3. Dawidowicz, 5. Bednarek, 15. Glik, 21. Puchacz – 7. Jóźwiak, 10. Krychowiak, 16. Moder, 20. Zieliński – 9. Lewandowski, 8. Buksa.

ŁAWKA REZERWOWYCH:

12. Skorupski, 22. Majecki, 2. Gumny, 4. Kędziora, 6. Helik, 11. Świderski, 13. Płacheta, 14. Klich, 17. Kozłowski, 19. Frankowski, 23. Piątek.

Albania-Polska. Nie można tego przegrać Paulo.

O randze tego spotkania niech świadczy ilość chętnych Albańczyków chcąc zakupić bilety na mecz. Około stu tysięcy chętnych, a miejsc na stadionie ponad dwadzieścia dwa tysiące. Na trybunach prezydent, premier Albanii i modlitwa o cud. Miejmy nadzieję, że Polacy bardzo szybko zamkną drogę do marzeń o awansie do MŚ Albanii.

Przed meczem w Tiranie Biało-Czerwoni zajmują w tabeli grupy I trzecie miejsce i tracą jedno oczko do drugich Albańczyków. Jeśli przegramy, droga na mundial się dla nas zamknie. Jeśli zwyciężymy, będziemy już blisko awansu do baraży. Po wtorkowym meczu obie drużyny czekają jeszcze dwa spotkania grupowe.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed