Vin Diesel prowadzi córkę Paula Walkera do ołtarza. Fani odpowiadają: „Paul byłby szczęśliwy”

Amerykański aktor i producent filmowy, Vin Diesel poprowadził do ślubu Meadow Walker, córkę swojego przyjaciela Paula Walkera znanego na świecie z roli Briana O’Connera, którego zagrał w kultowej serii przygód „Szybkich i Wściekłych”.

IG: Meadow Walker

Panna młoda podzieliła się zdjęciami i filmem z tego wyjątkowego wydarzenia. Na ceremonii obecna była również Jordana Brewster, która od pierwszych serii grała w filmach i tworzyła w nich związek z Paulem Walkerem.

Córka zmarłego aktora, Meadow Walker poślubiła swojego narzeczonego Louisa Thorntona-Allana w intymnej ceremonii na jednej z rajskich plaż Republiki Dominikańskiej. Mówi się, że to miejsce wybrano nie przez przypadek. Było bliskie jej tacie i tam kręcono kilka z piękniejszych scen, w których brał udział Paul Walker. Były to sceny szczęścia i miłości do bliskich.

Meadow udostępniła zdjęcia i filmy z ceremonii na Instagramie, które pokazały, że najlepszy przyjaciel jej zmarłego ojca Vin Diesel poprowadził ją do ołtarza. Diesel jest także ojcem chrzestnym Meadow. Oprócz czarno-białego wideo z wydarzenia, Meadow napisała: „Jesteśmy małżeństwem!!!” na co Thornton-Allan odpowiedział: „Tak, jesteśmy !!!” Meadow i Louis zaręczyli się w sierpniu.

Vin Diesel prowadzi córkę Paula Walkera do ołtarza. Fani odpowiadają: „Paul byłby szczęśliwy”

IG: Meadow Walker

Fani filmowej sagi „Szybkich i Wściekłych” pośpieszyli z gratulacjami, ale mieli też własne przemyślenia na temat pojawienia się Vin Diesla: „Paul Walker byłby szczęśliwy”, „To się nazywa najlepszy przyjaciel” – napisał inny fan.

Jordana Brewster, również główna bohaterka serii przygód o balansujących na granicy życia i śmierci bohaterach i ich szybkich autach była widziana w filmie weselnym przytulając pannę młodą.

Paul Walker, tata Meadow zginął w wieku 40 lat 30 listopada 2013 r. w wypadku samochodowym podczas kręcenia Fast&Furious 7 wywołując falę szoku i żalu w całym Hollywood i wśród fanów na całym świecie. Paul Walker zagrał w wielu filmach, ale to rola Briana O’Connera, jednego z trzech głównych bohaterów serii dała mu światową popularność.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed