Bieg Niepodległości 2021. W dniach 11-14 listopada pobiegnij dla siebie

W dniach 11-14 listopada możesz urozmaicić swoje treningi i wziąć udział w wirtualnym projekcie. Bieg Niepodległości 2021 to w tym roku realizowana przez Aktywną Warszawę zabawa polegająca na pokonaniu dystansu 10 km i zarejestrowaniu wyniku w systemie zapisów. W podziękowaniu za udział w inicjatywie otrzymasz pamiątkowy medal. Jak to zrobić? Zerknij poniżej.

Kto może wziąć udział w projekcie: „Bieg Niepodległości 2021 – pobiegnij dla siebie”?

Fot. Aktywna Warszawa

W Biegu może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach, by przebiec dystans 10 km w terminie 11-14 listopada. Każdy z Was zna swoje zdrowie najlepiej i wie, na co może sobie pozwolić. Nie ma wyznaczonych miejsc do udziału w biegu, każdy sam wybiera trasę. Obowiązuje Was jedynie określony dystans – nie może to być mniej niż 10 km.

System rejestracji wyników, który odczyta Wasz plik z zegarka lub aplikacji biegowej, weźmie pod uwagę jedynie pierwsze pokonane przez Was 10 km. Dla przykładu – jeśli przebiegniecie 10 km. i 50 metrów, to „zaliczony” zostanie dystans obejmujący pierwsze 10 km.

Jak się zapisać i zgłosić wynik?

Zapisy na Bieg rozpoczęły się 27 października o godz. 12:00. Do zapisu niezbędne jest wypełnienie prostego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić (i tym samym zakończyć rejestrację) najpóźniej do 14 listopada 2021 r. do 23:59. Wynik natomiast należy przesłać (zarejestrować) najpóźniej do 15 listopada 2021 r. 23:59, czyli o dzień dłużej niż trwa bieg.

Warunki rejestracji „Bieg Niepodległości 2021 – pobiegnij dla siebie”:

Warunkiem zarejestrowania czasu w wynikach jest wczytanie do wyników elektronicznego zapisu biegu w postaci śladu GPS. Dla zachowania sportowego charakteru rywalizacji nie będą honorowane żadne inne sposoby dokumentowania aktywności jak zdjęcia zegarków czy screeny z aplikacji. Wymagany jest wykonany we własnym zakresie pomiar czasu biegu zegarkiem lub aplikacją w telefonie, pozwalającym utworzyć plik ze śladem GPS (zwykle jest to plik o rozszerzeniu gpx lub tcx).

W jaki sposób zmierzyć czas?

Trzy rozwiązania:

1. Zegarek sportowy

2. Aplikacja w telefonie Pobrany w jeden z powyższych sposobów plik należy dodać do wyników zawodów.

3. Zegarek sportowy (np. Garmin, Polar, Suunto) podłączony do systemu zgłoszeń wyników.

Jak zdobyć i odebrać medal „Bieg Niepodległości 2021 – pobiegnij dla siebie”?

Medal może zdobyć każdy, kto przebiegnie dystans 10 km i postąpi zgodnie z wyżej opisanymi zasadami. Medal to nagroda – nie trzeba za niego płacić. Po stronie biegacza jest odebranie medalu z siedziby Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA (ul. Rozbrat 26, Warszawa, pokój nr 214, godz. 9-15:30) lub zamówienie i pokrycie kosztów wysyłki medalu kurierem, jeśli się na to zdecyduje.

Przed zamówieniem usługi kurierskiej wymagany jest kontakt pod adresem e-mail: biurozawodow@aktywnawarszawa.waw.pl celem ustalenia daty odbioru przesyłki przez kuriera.

Osobisty odbiór medali będzie możliwy od 17 listopada do 10 grudnia 2021.

Istnieje możliwość, aby medal w imieniu uczestnika odebrała inna osoba. Aby to uczynić odbierający musi okazać unikalny kod QR, który zarejestrowani biegacze otrzymają drogą mailową (na adres mailowy podany przy zapisie) dnia 16 listopada. Raz użyty kod QR traci swą ważność.

Liczba medali jest ograniczona do pierwszych 2000 osób, których wynik zostanie pozytywnie zweryfikowany.

Pierwsze 3 kobiety i pierwszych 3 mężczyzn z najlepszymi wynikami otrzyma nagrody. Będą one do odbioru w siedzibie Organizatora, możliwa też będzie wysyłka razem z medalem.

Odbiór nagród będzie możliwy od 17 listopada do 10 grudnia 2021 w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA (ul. Rozbrat 26, Warszawa) w pokoju nr 214 w godzinach 9-15:30 od poniedziałku do piątku.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Zobacz jak było przed rokiem:

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed