Sephora wspiera Fundację „Sukces Pisany Szminką”. 310 dziewczynek już otrzymało pomoc i lepszy start

W tegorocznej kolekcji świątecznej obecnej w perfumeriach Sephora i na sephora.pl, zadebiutował śnieżnobiały miś polarny – lampka nocna. Cały dochód ze sprzedaży tego produktu zasili program FUN.TECH.FUTURE. Fundacji Sukces Pisany Szminką.

To właśnie miś polarny ma w tym roku moc pomagania. Sephora już po raz czwarty wspiera wyselekcjonowanym produktem na okres Świąt program FUN.TECH.FUTURE. Od startu pomocą objęto 310 dziewcząt z placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych, które wkraczają w dorosłość.

Sam okres zbliżających się świąt sprzyja pomaganiu i refleksji, w której odnajdujemy jeszcze więcej przestrzeni do aktywności i jeszcze silniej pragniemy dzielić się i pomagać innym. Od kilku sezonów w perfumeriach Sephora wraz ze świąteczną kolekcją, pojawia się wyjątkowy produkt, dzięki któremu można włączyć się w pomoc – charytatywna lampka nocna Sephora w kształcie zwierzątka.

Materiały prasowe

Za nami już trzy edycje programu FUN.TECH.FUTURE., których realizacja była możliwa m.in. dzięki zaangażowaniu naszych Klientów. Bardzo za to dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że program realnie wspiera młode osoby wkraczające na rynek pracy, dając im narzędzia i wiedzę z rożnych obszarów – od budowania pewności siebie, tworzenia CV i poszukiwania pracy, po profesjonalną obsługę social mediów i podstaw programowania – mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu i Asortymentu Sephora w Polsce i Czechach.

W ramach IV edycji programu, zorganizowaliśmy również płatne staże w naszych perfumeriach, podczas których 5 uczestniczek programu pod okiem mentorów Sephora, zdobywało doświadczenie zawodowe w branży retail. Mamy nadzieję, że również w tym roku nasi klienci poczują magię Świąt i wraz z nami, kupując produkt charytatywny, wesprą realizację IV. edycji FUN. TECH. FUTURE. – dodaje.

Zobacz co pisaliśmy o tym programie kilka lat temu:

Sephora. Na czym polega projekt FUN.TECH.FUTURE.?

To pomoc edukacyjno-zawodowa dla dziewcząt wkraczających w dorosłość. Program dedykowany jest młodym kobietom z placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych w wieku od 18 do 21 roku życia.

Dziewczęta opuszczające pieczę zastępczą nie są świadome tego, co czeka je na współczesnym rynku pracy. Często nie wiedzą, jak napisać CV, przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną i gdzie poszukiwać zatrudnienia. Zwłaszcza teraz, kiedy pandemia dynamicznie zmienia rzeczywistość zawodową wsparcie młodych ludzi wkraczających na rynek pracy jest niezwykle istotne. Ostatnie miesiące pokazały nam, że zapotrzebowanie na szkolenia i warsztaty wzrasta – Olga Legosz, Wiceprezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką.

Z tego powodu w zeszłorocznej edycji programu po raz pierwszy dodatkowo zorganizowaliśmy serię otwartych warsztatów na Instagramie w obszarze przebranżowienia i poszukiwania pracy. Każdy kto potrzebował wsparcia mógł w nich uczestniczyć i zadawać pytania naszym ekspertom. Nie byłoby to możliwe bez osobistego zaangażowania tak wielu osób oraz bez wsparcia marki Sephora.– podsumowuje.

Główne elementy projektu to:

  • warsztaty w wybranych lokalizacjach w całej Polsce (stacjonarnie oraz on-line – w zależności od sytuacji pandemicznej),
  • dedykowane kursy on-line i video-pigułki wiedzy,
  • płatne staże u wybranych partnerów projektu.

Więcej o projekcie FUN.TECH.FUTURE przeczytasz tutaj

Lampka Sephora Collection Holiday Vibes Niedźwiedź Polarny dostępna jest we wszystkich perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.pl od listopada do wyczerpania zapasów. Zapłacisz za nią jedynie 55zł.

Materiały prasowe

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed