Sephora gra razem z WOŚP

Fot. Łukasz Widziszowski WOŚP

Sephora gra razem z WOŚP. Nowy zapach Pol’and’Rock PEACE już dostępny na sephora.pl

Tuż przed tegorocznym, 30. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephora debiutuje nowy zapach – Pol’and’Rock PEACE. To trzecie perfumy skomponowane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kupując je, każdy może wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP założonej w 1993 roku przez Jerzego Owsiaka. Sephora przekaże cały zysk ze sprzedaży zapachu na rzecz Fundacji. 

Katarzyna Bielecka, Jerzy Owsiak Fot. Łukasz Widziszowski WOŚP

– Idea niesienia pomocy, ale też wsparcia szeroko rozumianej tolerancji, wpisana jest w nasze DNA. Zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce, od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami w akcje i działania wspierające te wartości. Jestem dumna z tego, że już po raz trzeci możemy wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP oferując naszym klientom trzeci zapach z kolekcji Pol’and’Rock – PEACE. Gorąco zachęcam wszystkich do jego zakupu – mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Sephora Poland and Czech Republic.

Peace: Zapach harmonii radości życia i tolerancji

Fot. Materiały prasowe

Opowieść o Najpiękniejszym Festiwalu Świata stała się inspiracją dla stworzenia trzech wyjątkowych zapachów. Są kwintesencją filozofii istniejącego już od niemal 3 dekad Festiwalu na którym spotykają się wszyscy ci, którzy pełni wzajemnego szacunku chcą spędzić ze sobą kilka dni tworząc niezwykłe społeczeństwo szanujące się nawzajem. Te 3 zapachy przesiąknięte muzyką, miłością, pokojem zawierają wszystko to, co dla nas twórców Festiwalu, jest jego istotą – mówi Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pol’and’Rock PEACE to propozycja zapachu unisex. Jego składniki zostały dobrane m.in. z myślą o ich aromaterapeutycznym działaniu.

Kompozycja PEACE już w otwarciu zaskakuje nas ciepłym akordem drewna spowitym smużkami wonnego dymu. Odświeżają je terpentynowe nuty żywicy elemi i soczyste czerwone owoce. Harmonia drzew i żywic panuje również w sercu zapachu, gdzie świeże, niemal cytrusowe kadzidło stapia się ze świetlistym, lekko pudrowym amyrisem. Towarzyszą im zmysłowy słodko-gorzki kwiat pomarańczy i przepełnione życiową energią przyprawy.

Kadzidlano-drzewno-ambrowa baza zbudowana została z uzupełniających się par składników miękkich w odbiorze, jak benzoes, sandałowiec i ambra oraz tych bardziej wyrazistych, jak mirra, cedr i paczula.

Zapachy Pol’and’RockPEACE, MUSIC oraz LOVE dostępne są w perfumerii internetowej Sephora.pl oraz w wybranych perfumeriach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Fot. Materiały prasowe

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed