Miss World 2021. Karolina Bielawska najpiękniejszą kobietą świata [Szczegóły]

Fot. Instagram Miss World

Co to była za noc dla 23-letniej Łodzianki podczas konkursu Miss World 2021. Karolina Bielawska reprezentowała Polskę na konkursie w Puerto Rico i udało jej się pokonać blisko 100 kandydatek z całego świata. Korona pojawiła się na głowie Polki i tym samym rozpoczyna ona swoje panowanie z tytułem „Miss World 2021”.

Finał konkursu miał zostać zrealizowany z końcem 2019 roku, ale sytuacja pandemiczna i logistyka konkursu była trudna do zrealizowania. Ostatecznie organizatorzy przełożyli konkurs na połowę marca 2022.

Karolina Bielawska wzięła udział w jubileuszowej 70. edycji wyborów Miss World i została najpiękniejszą kobietą świata. Na odzyskania tego tytułu czekaliśmy 33 lata. Pierwszą i ostatnią Polką, która przed Łodzianką sięgnęła po tytuł była niezwykle piękna Aneta Kręglicka, która wygrała w 1989 roku. Do dzisiaj istnieje w przestrzeni publicznej i swoją osobowością oraz doświadczeniem pomaga w biznesie. Jest bardzo przedsiębiorczą kobietą, oraz pozostaje ikoną mody, a także muzą projektanta Macieja Zienia.

Miss World 2021. Karolina Bielawska najpiękniejszą kobietą świata [Szczegóły]

Jak bardzo zmieni się życie Karoliny Bielawskiej po zwycięstwie w konkursie piękności „Miss World”? Ciężko powiedzieć. Aneta Kręglicka panowała w zupełnie innych czasach. Innym świecie. Z pewnością był to świat bardziej zamknięty do którego dostęp był ograniczony. Dzisiaj zaglądamy do świata modelek, osób znanych kiedy chcemy śledząc ich kanały społecznościowe i skraca się droga dostępu. Możemy napisać do osób znanych i one bardzo często potrafią nam odpowiedzieć w najmniej spodziewanym momencie. Szybko odpowiedzieć. Zawsze taki tytuł predysponuje do działania w kilku sektorach: modowym, biznesowym, podróżniczym, charytatywnym. Dużo zależy od samej Karoliny. Jak bardzo będzie chciała się zaangażować w kolejne projekty, a te w których brała udział chociażby będąc Miss Polonia 2019, do tej pory były również angażujące.

Instagram: Karolina Bielawska [nomakeup]

Ma postawione cele, które musi zrealizować poprzez regulamin konkursu oraz polskiego wysłannika. Będzie pokazywała się na medialnych wydarzeniach, zabierała głos i tutaj chociażby poprzez media społecznościowe może sporo osiągnąć. Ważne, by mówiła mądrze i była naturalna.

Chciałabym podziękować wam wszystkim za ogrom wsparcia podczas tej pięknej podróży! Jestem niezmiernie wdzięczna za życzliwość, miłość i pomoc, którą otrzymałam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby z dumą zawsze reprezentować Polskę najlepiej jak potrafię – pisała na Instagramie Karolina Bielawska.

My serdecznie gratulujemy ciesząc się z sukcesu no i trzymając kciuki za trafne decyzje w podejmowaniu ważnych społecznie inicjatyw realnie przekładających się na pomoc najbardziej potrzebującym. Matki samotnie wychowujące dzieci, przemoc wobec kobiet, uzależnienie od aplikacji upiększających… Jest wiele tematów wartych wsparcia i rzetelnego komunikowania do społeczeństwa.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed