1MILA Warszawa. Odliczamy do biegu z gwiazdami sportu!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone, www.sportografia.pl; www.1mila.pl

„1MILA – mityng lekki i atletyczny” odbędzie się już w najbliższą niedzielę na warszawskim AWFie. Każdy amator biegania będzie mógł sprawdzić swoje siły na stadionowej bieżni i spotkać się z gwiazdami sportu, m.in. Joanną Jóźwik i Marcinem Lewandowskim!

1MILA – mityng lekki i atletyczny to jedyna taka impreza w Polsce, na której amatorzy mogą wystartować na bieżni i poczuć się jak na profesjonalnym mityngu lekkoatletycznym, dostając imienny numer startowy, będąc imiennie wyczytywanym na start, wreszcie biegnąc w blasku stadionowych jupiterów. Oprawy dopełniają komentarz sportowy Tomasza Smokowskiego na żywo i stadionowy doping. W tym roku do wyboru są aż cztery konkurencje: Lekka Piątka (5km), 1 Mila (1609m – w randze Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę), Sztafety 4x400m oraz bezpłatne Biegi Dzieci.

1MILA Warszawa. Odliczamy do biegu z gwiazdami sportu!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone, www.sportografia.pl; www.1mila.pl

Poza Ambasadorami swój udział zapowiedzieli także inni sportowcy: srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio Agnieszka Kobus-Zawojska, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Kadziewicz czy dziennikarz Maciej Kurzajewski.

Pobiegnij i pomóż!

Bardzo ważny jest też charytatywny wymiar imprezy. Przy zakupie pakietu startowego można przekazać cegiełkę na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch, pomagającemu młodym, zdolnym sportowcom w trudnej sytuacji materialnej.

Bezpłatne atrakcje dla wszystkich!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone, www.sportografia.pl; www.1mila.pl

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne, bezpłatne atrakcje. Obok stadionu stanie strefa EXPO, a w niej m.in. wyjątkowa strefa aktywności dla dzieci przygotowana przez Fundację Pho3nix, Milowa Akademia Biegowa, czyli spotkania z gwiazdami i ekspertami, pyszna strefa Żabki, showroom Garmina z możliwością przetestowania najnowszych zegarków sportowych i  strefa relaksu z foodtruckami i leżakami.

Więcej o informacji o wydarzeniu: www.1mila.pl

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na stories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed