Silesia Business & Life Golf Cup 2024. Rusza kolejna odsłona zmagań golfistów w kraju

Wystartował letni cykl turniejów golfowych Silesia Business & Life Golf Cup 2024. 25 maja ruszają turnieje eliminacyjne w Polsce. Kilkuset zawodników podczas 5 turniejów eliminacyjnych zagra na czterech polach golfowych, na których najlepsi z poszczególnych kategorii otrzymają przepustkę do gry w wielkim finale, który odbędzie się 25 sierpnia na polu Sierra Golf Resort oraz będą mieli szansę na wygranie wyjątkowych nagród podczas wszystkich zmagań.

Rywalizacja na polach golfowych w Polsce została poprzedzona turniejami zagranicznymi. Zawodnicy przed paroma tygodniami rywalizowali na wyjątkowym polu golfowym Cullinan Links Golf Club w Belek, gdzie walczyli o udział w Wielkim Finale, który pod koniec sierpnia w kraju.

fot. silesiaevent.pl

W tym roku rywalizacja na polach golfowych w Polsce potrwa praktycznie do końca sierpnia. W tegorocznym letnim cyklu golfiści rywalizują na czterech polach golfowych:

  • 25/26 maja Sobienie Królewskie Golf & CC
  • 22/23 czerwca Sierra Golf Resort
  • 27/28 lipca Sand Valley Golf Resort
  • 10/11 sierpnia Mazury Golf& Country Club

FINAŁ 24-25 SIERPNIA SIERRA GOLF RESORT

AGWC Poland 2024 – cykl Turniejów golfowych

Rywalizować możecie też w amatorskiej lidze golfowej(AGWC Poland), w której nagrodą jest wyjazd na golfowe mistrzostwa świata, które odbędą się na Mauritiusie. Rozkład turniejowy poniżej:

fot.agwcpoland.pl

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed