„O pieniądzach w polskiej mafii” opowiada Masa

Nie powiedział wszystkiego! Ale lubić mówi….

Czy to naprawdę”MASA” miał największą wiedzę? A może pokerowo to rozegrał, starając się o status” świadka koronnego” w procesie mafii pruszkowskiej?

Wydaje się, że jego wiedza wykraczała poza tą „operacyjną” służb! Kompleksowo opowiedziana cała historia na przestrzeni lat trzymała się pewnego ładu i okoliczności, które po sobie następowały.

Jedni już są po drugiej stronie gdzieś tam sądzeni, drudzy przecież nie tak dawno temu powychodzili z więzienia uzyskując uniewinnienia!

Czy Jarosław”MASA”Sokołowski widział się ze starymi”znajomymi” po latach od wsypywania?

Na pozór niedorzeczne! Ale on sam mówi, że rozmawia ze starymi kolegami z Pruszkowa i wie, że miliony zarobione na działaniach mafijnych dalej są w obrocie z tą różnicą, że teraz są legalną kasą powkładaną w różne biznesy( dyskoteki, kluby, przedsiębiorstwa ).

Jak zatem żyje  po wyjściu z więzienia chociażby Andrzej Zieliński”Słowik”? Godnie.

Widywany na meczach Legii Warszawa czy wychodzący ze znajomymi na szkocką do warszawskich lokali.

Artur Górski – dziennikarz od lat badający międzynarodowe struktury przestępczości zorganizowanej postanowił zrobić z Masą wywiad ojj długi, ale jakże ciekawy.

Czytając książkę nie sposób nie zostać w dalszej części, a jest o kim poczytać

Dopiero rozkręcaliśmy się jako grupa przestępcza, a już dysponowaliśmy naprawdę dużymi pieniędzmi I nie bardzo wiedzieliśmy co z nimi robić. Pomijając oczywiście niekończące się balety, biesiady i kupowanie najdroższych samochodów.  W szastaniu kapustą na lewo i prawo byliśmy dobrzy, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że część środków należy zainwestować.

Jarosław Sokołowski „MASA”

Tony kokainy od kolumbijskich karteli płynące do Polski  statkami handlowymi.Arcydzieła światowej sztuki w gangsterskich rezydencjach. Szalone moskiewskiej bankiety z bossami rosyjskiej mafii pośród pięknych kobiet i luksusowych limuzyn. Wystawne przyjęcia, które nigdy się nie kończyły. I przekupny świat polityki, który od samego początku towarzyszył polskiej mafii.

CZEGO DOWIECIE SIĘ Z KSIĄŻKI?

  • Jak lubicie opowieści o bogactwie, bójkach i życiu z poczuciem strachu, który umacniał i łamał
  • Zapraszamy do lektury, bo jest bardzo ciekawie…
[divider]WARTO WIEDZIEĆ[/divider]

Masa o Pieniądzach Polskiej Mafii

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Autorzy: Artur Górski, Jarosław Sokołowski

Liczba stron:272

Cena sugerowana:35zł

 

 

IMAG8670-1

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares