32. Finał WOŚP. Za kilkadziesiąt godzin poznamy cel zbiórki

24 października poznamy cel zbiórki 32. Finału WOŚP. Jak co roku na blisko 100 dni przed dniem zbiórki podawany jest problem medyczny, wokół którego koncentrują się działania Orkiestry w najbliższych miesiącach.

Ogłoszenie celu zbiórki obejrzeć będzie można m.in. w serwisie YouTube w poniższym odcinku:

Co udało się nam do tej pory ustalić o 32. Finale WOŚP:

  • 32. Finał WOŚP zagra 28 stycznia, czyli ponownie w ostatnią niedzielę stycznia. 
  • Akcji przyświeca hasło „Tu wszystko gra OK!”, ogłoszone już w lipcu, przy okazji konferencji prasowej podsumowującej przygotowania do Pol’and’Rock Festival.
  • Wystartowała rejestracja Sztabów – od 16 października Fundacja przyjmuje zgłoszenia osób, które chciałyby zorganizować Finał w swojej miejscowości. Na wnioski złożone poprzez Bazę Szefa Sztabu organizatorzy czekają do 20 listopada. Tylko w ciągu pierwszej doby od uruchomienia rejestracji złożono prawie 200 wniosków, a pierwszym Sztabem, który zgłosił swój udział, jest Sztab #4131 przy Manufakturze Łódź.
Fot. Paweł Krupka, 31. Finał WOŚP

Podsumowując 31. Finał z końcówki stycznia warto podkreślić cel zbiórki jakże ważny jak walka z sepsą, która stanowi poważny i niebezpieczny problem medyczny. W styczniu datki zbierało 1653 Sztabów, które włączyły się w akcję i przesyłały – pod każdą szerokością geograficzną – wieści o Orkiestrze i jej pozytywne przesłanie.

Wspólnie, na walkę z sepsą, zebraliśmy 243 259 387,25 złotych, czyli blisko 19 milionów złotych więcej niż przed rokiem. Żyjesz.pl gra z WOŚP od samego początku i tym razem również włączy się ze swoim wsparciem i będzie mówiła o wszystkich aktywnościach do finału. Pojawimy się również na wszystkich, głównych wydarzeniach i Wam je pokażemy na żywo. Pokażemy też kulisy samego 32. Finału WOŚP.

Warto oglądać nasze relacje w kanałach społecznościowych oraz czytać artykuły. Uważnie przeglądajcie treści. Do wielkiego 32. Finału WOŚP pozostało 98 dni.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed