Magdalena Mielcarz z nowym singlem Stormy Wave

Do jednej z najpiękniejszych polskich modelek  i aktorek pracującej i mieszkającej w Stanach Zjednoczonych pora dopisać wokalistka?

Magdalena Mielcarz[37] od jakiegoś czasu realizuje swoje plany z przed wielu lat. Marzyła by zostać piosenkarką.

Początek muzycznej kariery

W 2011 roku nagrała singiel ‚Drown in Me’. Pojawiły się opinie w których duże grono fanów relaksujących brzmień zachęcało do poddania utworu testom wśród innych wokalistek. Sugerowano, że powinna zaśpiewać to między innymi Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska.

Naszym zdaniem Magda jest jedną z najfajniejszych osobowości nie tylko telewizyjnych, medialnych. Bardzo zdrowo podchodzi do swojego życia i tzw kariery.

Zobaczcie jak wyszło za pierwszym razem w teledysku:

Po trzech latach przerwy mogliśmy Magdę zobaczyć w kolejnym teledysku ‚Silver Dream’ i z zupełnie innej odsłonie. Widzimy za każdym razem, że piękna Polska szuka na siebie pomysłu, eksperymentuje z muzyką i formą sceniczną. Pomiędzy jurorowaniem w jednym z programów rozrywkowych wypuściła w 2014 roku na rynek kolejny singiel:

Z teledysku na teledysk widzimy w Magdzie coraz większy potencjał! Jedno jest pewne. Bardzo chce robić coś pięknego i twórczego.

I nawet jeśli nie ma głosu jak Edyta Górniak to nie zmienia to faktu, że każdy śpiewać może…

Nie tak dawno temu zapytaliśmy o ulubiony repertuar Magdy i oprócz mrocznych klimatów lubi swoim dzieciom śpiewać wielkie przeboje Anny Jantar.

PREMIERA!

Magdalena Mielcarz ‚Stormy Wave’

Gotowi?No to obejrzyjcie:

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares