7 edycja PZU Bieg po Nowe Życie 5 września w Warszawie!

Cały czas mówimy o potrzebie transplantologii. W Polsce z roku na rok przybywa dawców co bardzo cieszy. Nasza świadomość potrzeby pomocy również w tej dziedzinie medycyny pokazuje, że życie ludzkie jest bezcenne i je za wszelką cenę ratujemy.

PZU Bieg Po Nowe Życie

Nie bądźmy obojętni również 5 września 2015 w Warszawie!

Spotkajmy się tego dnia w Łazienkach Królewskich i pobijmy Rekord Guinnessa w Nordic Walking przy okazji celebrując wielkie wydarzenie jakim jest charytatywny marszobieg gwiazd, instytucji państwowych, mediów mający na celu propagowanie zdrowego stylu życia i idee transplantologii.

‚Bieg po Nowe Życie’ to największa społeczna inicjatywa w naszym kraju dotycząca tematu jakże ważnego jakim jest ‚POLSKA TRANSPLANTOLOGIA’

Spotkaliśmy się wszyscy razem by pomagać kilka miesięcy temu.

Zobaczcie jak pięknie było:

Projekt na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Od pięciu lat w Wiśle i Warszawie goszczą gwiazdy ekranu, dziennikarze i sportowcy oraz osoby po transplantacji, którzy startując w marszu nordic walking wspierają naszą inicjatywę sportowo-edukacyjną.

Z roku na rok mówi się coraz więcej o transplantologii i widać tego efekty, bo liczba przeszczepów wzrasta. Kawałek siebie oddaje się drugiej osobie. Jest to normalne. To coś, co trzeba zrobić.

Przemysław Saleta, ambasador wydarzenia

Joanna Jab³czyñska

Wasze Serca nie mogą być obojętne!!!

Od pierwszej edycji naszą inicjatywę wspierają Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska. Para Prezydencka objęła patronatem honorowym czwartą, piątą i szóstą edycję „Biegu po Nowe Życie. W 2013 i 2014 roku „Bieg po Nowe Życie” zaszczycił obecnością profesor Jerzy Buzek. Wsparcie merytoryczne i promocyjne zapewnia nam od początku prof. Andrzej Chmura – Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Siódmy, a zarazem drugi letni „Bieg po Nowe Życie” odbędzie się 5 września 2015 w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

PLAKAT szpitale

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares