WYPRÓBUJ KONTUROWANIA W PERFUMERIACH SEPHORA!

ODKRYJ NOWĄ TECHNIKĘ MAKIJAŻU PROSTO Z HOLLYWOOD!

Od września w perfumeriach Sephora w całej Polsce można przetestować na sobie tajniki spektakularnej techniki makijażowej – konturowania. W każdej perfumerii skorzystać można z bezpłatnej usługi konturowania podstawowego oraz płatnego – zaawansowanego, oraz znaleźć innowacyjne produkty do samodzielnego modelowania twarzy.

Co to jest konturowanie? To technika, dla której oszalał świat makijażu. Znana od lat, dzięki nowym produktom stała się doskonała. Odpowiednio użyta, pomoże uzyskać optycznie doskonalsze rysy twarzy – wyraźne kości policzkowe, mniejszy nos, smuklejszy owal. Jest niezastąpiona przy zdjęciach!

Ania Galińska, główna makijażystka Sephora Polska, zdradza tajniki konturowania:

– Są 2 metody: prosta, przy użyciu produktów suchych, i zaawansowana, łącząca produkty o konsystencji kremowej, zazwyczaj aplikowane sztyftem, z tymi suchymi. Druga jest zdecydowanie trudniejsza, ale dająca bardziej spektakularne efekty – mówi Ania.

Jak wykonać konturowanie zaawansowane?

– W tej metodzie rozpocznij od nałożenia sztyftu rozświetlającego pod oczy, na szczyt nosa, środek czoła i środek brody. Następnie sztyftem brązującym aplikuj ziemisty odcień brązu pod kość policzkową, na linię żuchwy, szyję, szczyt skroni oraz boki nosa. Kolejny krok to rozcieranie – dokładnie rozetrzyj granice produktów pędzlem lub wilgotnym Beuaty Blenderem. Utrwal efekt lekkim pudrem. Wzmocnij konturowanie: ziemisty bronzer w kamieniu nałóż pod kość policzkową, ciepły na zewnętrzne partie twarzy, a perłowy rozświetlacz na szczyty kości policzkowych i łuk kupidyna. Możesz również dodać odrobinę różu – podpowiada Ania. – Pełen filmik instruktażowy, gdzie krok po kroku możesz obejrzeć jak wykonać taki makijaż, znajdziesz na videoblogu Sephora, blogmakijaz.pl . – dodaje.

 ccxzcxz

Poznaj produkty do konturowania oka:

Kredka konturująca do twarzy SEPHORA

Produkt 2 w 1 z dwoma uzupełniającymi się odcieniami.  x x x x
Z jednej strony odcień rozświetlający, z drugiej odcień rzeźbiący oraz samouczek, który poprowadzi Cię krok po kroku i nauczy jak aplikować produkt.

Zestaw do modelowania twarzy SMASHBOX

z zx z z z xzTen pożądany i uwielbiany przesz wizażystów zestaw pozwoli idealnie podkreślić Twoje kości policzkowe, wymodelować nos i stworzyć idealną linię żuchwy, w kilku prostych krokach.  Wszystko, czego potrzebujesz do idealnego i profesjonalnego wykonturowania twarzy każdego dnia.bxhjxzhb jxz

Paleta do konturowania twarzy SEPHORA

Ułatwia modelowanie twarzy i jest odpowiednia dla każdej karnacji. Paleta zawiera wszystkie podstawowe odcienie do wyrzeźbienia i podkreślenia rysów twarzy. Odcienie można stosować samodzielnie, albo łączyć je ze sobą. Do produktu dołączony jest samouczek, który pomoże nauczyć się techniki konturowania w domu.

W perfumeriach Sephora w całej Polsce możesz skorzystać z usługi konturowania. Wybierz bezpłatne, 15 minutowe konturowanie podstawowe lub zaawansowane, 30-minutowe w cenie 49 zł.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares