NIVEA Repair & Targeted Care: Poznaj nowość marki

Włos ma różny poziom zniszczeń na całej swojej długości. Zewnętrzna warstwa włosa zbudowana jest z łusek, które nakładając się na siebie, tworzą od 5 do 12 warstw. Osłonka włosa stanowi swoistą linię obrony włosa przed wszelkimi uszkodzeniami. Niestety, im bliżej końcówki włosa, tym więcej można zaobserwować uszkodzeń na jego zewnętrznej warstwie. Zniszczenia te zajmują też coraz większy obszar, odsłaniając i narażając na uszkodzenia również korę włosa. Efektem tego procesu są właśnie widocznie zniszczone, pozbawione blasku włosy i rozdwojone końcówki.

W związku z tym idealna formuła do regeneracji włosów powinna adresować różne potrzeby włosa na całej jego długości – dopasowując swoje działanie do poziomu zniszczeń na danym fragmencie włosa.

Co daje nowy kosmetyk?

Nowa linia kosmetyków NIVEA Repair & Targeted Care oprócz inteligentnej technologii KERADETECT, wzbogacona została także o Nutri-Esencję, będącą połączeniem olejku makadamia oraz Euceritu. Olejek makadamia wnika w głąb włosów, odżywia je od wewnątrz i pomaga odbudować naturalną warstwę ochronną, pozostawiając włosy błyszczące i sprężyste. Eucerit z kolei zabezpiecza włos przenjnd uszkodzeniami.

Technologia KERADETECT to inteligentna technologia, która regeneruje włosy w miejscach, w których potrzebują kompleksowej regeneracji, by przywrócić im naturalny blask, miękkość oraz zapewnić im ochronę przed dalszymi uszkodzeniami

dr Nathalie Sors, Centrum Badań i Rozwoju Beiersdorf.

Linia NIVEA Repair & Targeted Care – regeneracja suchych i łamliwych włosów

Rewolucyjna formuła szamponu i odżywki NIVEA Repair & Targeted Care oparta została na inteligentnej technologii KERADETECT, która precyzyjnie lokalizuje zniszczenia na całej długości włosa, wnikając i regenerując wszystkie warstwy włosa, odbudowując je dokładnie w miejscu uszkodzeń, bez obciążania włosów. Technologia KERADETECT regeneruje włosy od wewnątrz oraz tworzy specjalną warstwę ochronną, która od zewnątrz zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami. Formuła szamponu i odżywki wzbogacona została także Nutri-Esencją z drogocennym olejkiem makadamia oraz Euceritem, dzięki czemu pomaga wygładzać powierzchnię włosów, a także wzmacnia je od wewnątrz, przez co włosy odzyskują naturalny blask i sprężystość.

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

Cena:

NIVEA Repair & Targeted Care Szampon, 250 ml/ 9,99 zł
NIVEA Repair & Targeted Care Odżywka, 200 ml/ 9,99 zł
NIVEA Repair & Targeted Care Szampon, 400 ml/ 13,99 zł

Polub Nas:

https://www.instagram.com/zyjeszpl

https://www.facebook.com/zyjeszpl

Snapchat: Zyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed