Nokia 3310: Powrót legendy [Udany?]

Podczas targów Mobile World Congress (MWC) obywających się w ten weekend w Barcelonie firma HMD Global, do której należy obecnie marka Nokia, zaprezentowała nową wersję telefonu komórkowego Nokia 3310.

Marka nieco nawiązuje do kultowego telefonu z przed lat. Wygląd zaś został bardzo zmieniony wykorzystując nowe czasy w technologii.

Jakie zmiany zaszły w Nokii 3310?

Nowy telefon jest przede wszystkim smuklejszy i lżejszy. Posiada zaokrąglony ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości QVGA. Znajdziecie również w telefonie grę Snake z małymi zmianami pod kątem portali społecznościowych i aplikacji – komunikatora (dostępność w aplikacji Messenger, możliwość gry wspólnej).

Urządzenie pracuje w systemie Nokia Series 30+ i pracuje na łączach sieci 2G . W telefonie umieszczono aparat 2 Mpx z lampą błyskową LED, gniazdo słuchawkowe, radio FM, odtwarzacz MP3, pamięć wewnętrzną 16 MB oraz gniazdo kart MicroSD (do 32 GB).

Ile wytrzyma bateria na ładowaniu?

Bateria o pojemności 1200 mAh umożliwia prowadzenie rozmów przez cały dzień lub pozostawienie telefonu w trybie czuwania do miesiąca. Telefon ładujemy przez gniazdo Micro USB (USB 2.0).

Kolorystyka Nokiii 3310

Nokia 3310 trafi do sprzedaży w II kwartale 2017 r. Średnia cena detaliczna telefonu na świecie wyniesie 49 euro. czyli na dzień dzisiejszy 200złotych.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares