Andrzej Piaseczny: O Mnie, o Tobie, o Nas [Premiera albumu]

Już możemy cieszyć się nowym albumem  Andrzeja Piasecznego „O mnie, o Tobie, o nas”, który ukazał się 13 października.

Album promuje rewelacyjnie przyjęty singiel „Wszystko dobrze”, kojąca melodia skomponowana przez Anię Dąbrowską, pobudza intymny tekst Andrzeja Piasecznego o potrzebie bliskości z ukochaną osobą i czerpaniu radości z tego, co tu i teraz.

Do piosenki powstał teledysk! To intrygujący obraz ulotnej relacji dwojga ludzi – historia przenosi widza do hotelowych korytarzy i apartamentów. W kadrach piękna i tajemnicza kobieta – w tej roli wystąpiła przyjaciółka artysty – Malwina Wędzikowska. Zręcznie kokietuje oko kamery oraz samego Andrzeja Piasecznego. To wysmakowany i tajemniczy klip, który hipnotyzuje widza.

Zobacz i posłuchaj:

„Wszystko dobrze” to drugi singel  z albumu Andrzeja Piasecznego, którym świętuje 25-lecie działalności artystycznej. „O mnie, o Tobie, o nas” – płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. To niezwykła współpraca artysty z Anią Dąbrowską. Energia dwóch żywiołów zaowocowała 10 intymnymi utworami o miłości, przyjaźni, o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota. Nowe utwory będą wykonywane podczas jubileuszowej „25 Tour”, która rozpocznie się jesienią 2017 i potrwa do grudnia br.

Lista utworów „O mnie, o tobie, o nas”:

1.    Z popiołów

2.    Wszystko dobrze

3.    Na palcach

4.    Czas

5.    My

6.    Twój największy skarb

7.    Cokolwiek potem

8.    God Pride

9.    Do jutra

10. Ze snów naiwnych

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed